Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyünk...

Milyen ajándékot vegyünk nyugdíjbavonulásra?

Figyelt kérdés
A szomszéd bácsi nyugdíjas lett.Ez alkalomból csinál a családdal, barátokkal, ismerősökkel együtt egy összejövetelt,ebédet.Valami vicces, de nem sértő ajándékra gondoltunk.
2009. aug. 9. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Apukám annak idején faliórát kapott,mondjuk az már nagyon régen volt.Ma már nagyobb, drágább ajándékok mennek szerintem. Pl. aranygyűrű, ilyesmi.
2009. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előbbi válasznak nem sok értelmét látom...

Én talán sütnék egy szép nagy tortát. Hogy mi lenne vicces az nehéz kérdés, mert nem tudom milyen a humorérzéke az illetőnek. Valaki pl vérig sértődne egy parókán, valaki jót röhögne. De pl jó ötletnek tartok egy hintaszéket (az olyan öreguras), vagy nyugágyat, lehet bennük sokat pihenni, unatkozni, nameg könyvet is vinnék, amit olvashat benne üldögélve! :)

2009. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, én csak a felső sor kérdést olvastam,a komment valahogy elkerülte a figyelmem ezek szerint.
2009. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!