Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne jusson...

Mit csináljak hogy ne jusson olyan sokszor eszembe?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor eszembe jut hogy anyum egyszer majd meg hal. Egy éve talán de mostanában egyre többször. Páromnak a szülei sajnos már nem élnek és így még erősebb bennem a dolog. Tudom hogy még sokáig fog élni és remélem is. Mit csináljak hogy ne gondoljak rá olyan sokszor?
2012. okt. 14. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, nem bunkóskodni akarok, feltételezem az életedben rendben vannak a dolgok nagyjából. Direkt csinálod magadnak a problémát, hogy legyen min idegelned magad? Egyszer mindenki meghal, mire jó neked, hogy ezen túráztatod magad? Nem kell erre gondolni és kész. Ennyi erővel aggódj azon, hogy mi lesz, ha holnap meg téged elüt egy autó vagy rádomlik egy ház. Ne is haragudj, de nagyon baromságon rágod magad. Nem téged akarlak leszólni, csak annyi értelme van ennek, mint azon törni magad, miért esik az eső...
2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ráérés, ez nekem is mindennap eszembe jut, de magammal is nem csak a szeretteimmel, tudom, hogy nem kéne rá gondolnom, de egyszerűen ha felnézek az egére vagy egy idős emberre , előtör , hogy tudom hogy egyszer mindennek vége lesz, nem lesz élet, mert igenis egyszer Föld se lesz és ezt a "tisztán látást" nehéz feldolgozni.
2012. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!