Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egy 32 éves...

Mit ajánlotok egy 32 éves pasimnak születésnapjára? 20-30 ezer ft körül gondoltam. Srácok ti minek örülnétek? Valami különleges, aminek eszmei értéke is van? 22 L

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
ez így elég kevés info. Milyen a barátod, mi az érdeklődési köre, van-e hobbija ..stb?
2009. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem ilyen kérdéseket minek feltenni..te ismered a barátod te tudod mire vágyhat mi a hobbija mi esne neki jól..sok kasu ember már..vagy egyszerűen ha ennyire nem vagy képes magadtól kitalálni mit adnál neki akkor ne vegyél neki semmit..én kib asználak mint macskát szarni ha ennyire nem vagy önálló kreativ meg hasonlók..majd írd az ajándék mellé hogy a netesektől kérdeztem meg mert nem ismerlek és fingom sincs mit adjak..így nem ajándék az ajándék
2009. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
motorozik, gitározik, igazából minden új és különleges érdekli. viszont már sokmindene megvan. valami igazán férfias kéne:) várom az ötleteket!
2009. aug. 6. 21:02
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

mondjuk ez tényleg fura hogy nem tudod mit vegyél. Mióta vagytok együtt? Én tudom a párom miknek örülne, csak sajna nincs rá "keret".

Szerintem lehet venni egy szép karórát.. hirtelen ez jutott eszembe.

2009. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is 32 éves, ha szülinapja van ékszert (ezüst karkötő, nyaklánc) új horgászbot vagy mobil merevlemez a számítógéphez, ilyeneket veszek neki. Esetleg parfümöt (mert mindig a legdrágább kell neki) vagy ruhát, hiszen nagy divat bolond.

Igazából én nem tudom mit vehetnél neki a motorhoz, vagy gitárhoz ami még nincs neki. Esetleg csináltass neki egy fényképes tortát amin közösen vagytok a motorral hozzá valami jó minőségű parfüm vagy gravírozott gyűrű, karkötő, ha szereti az ilyesmit.

Igazából ennyit tudok mondani, hiszen nem ismerem őt.

2009. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó, akkor kifejtem: a barátom full gazdag, mindene megvan, nincs olyan dolog amit venni tudnék, ezért nagyon kéne valami nagy ötlet, hátha valaki már adott vmi érdekeset! jó vagyok ajándékozásban, de 2 év járás után kezdek kifogyni. már festettem neki, mindent aminek másnak eszébe sem jut! és kifogytam.. nincs baj a kreativitásommal, festőművésznek készülök, csak szar ez a helyzet. azért kösz a "kedves" válaszokat, látom másnak sincs ötlete... mi kellhet egy férfinak..
2009. aug. 6. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

ugorj ki pucéran egy tortából...

jelentsd be neki hogy terhes vagy... na jó ez csak poén :)

gyertyfényes vacsi otthon (főzz neki), és vegyél magadnak egy vérlázító, szexi fehérneműt és sztriptizelj neki

2009. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a 2. nagyon kedves válaszoló aki a kreativitásodat firtatta.. szóval akkor ne vegyél neki semmit.. lepd meg egy vacsorával nyomj be valami "szex" zenét táncolj neki erotikusan ,vagy csak nézzetek meg egy filmet..vagy ha festőnek készülsz..fesd le :) esetleg vidd el valami éjszakai hajókirándulásra stb
2009. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
94%
Én 1 vizipipát adnék neki; vagy a mocihoz valamit
2009. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig az ajandek a fontos. Ha gazdag ugyse tudsz olyat venni, amit ne venne meg maganak ha szuksege van ra. Vegyel neki egy aprosagot, de szervez neki egy szep napot, vagy egy romantikus estet a kedvenc kajajaval, vidd agyba a reggelijet, mond, h aznap teljesited minden kivansagat stb. Esetleg az ajandekot eldughatod, es rejtvennyel meg kell keresnie stb. Legyel egy kicsit kreativ! Ket ev alatt nem kellene meg kifogyni az otletekbol.
2009. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!