Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy...

Szerintetek nem gáz, hogy valakinek az apja és ezáltal a neve is spanyol, de nem beszél jól spanyolul?

Figyelt kérdés
Ha kiskorában korában hagyta el az apja és azóta sem tartják a kapcsolatot, ezért csak annyit tud, amennyit az iskolában megtanult. Akkor ő tekinthető úgy is, h nincs benne spanyol vér?
2012. okt. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol vér van benne, ha az apja spanyol. Nem ciki, ha nem tud.
2012. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még van benned spanyol vér.

Ha bantu néger vagy de itt születtél akkor is néger vér folyik benned,tehát a te esetedben félig spanyol vagy.

Nekem például volt egy arab osztálytársam, azt sem tudta ki az az Allah (na jó tudta, de nem érdekelte) és mégis mindenki arabnak hívta ő attól még arab.

2012. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell tanulni egy kicsit spanyolul, nem csak azért, mert az apja is spanyol (mondjuk elhagyta), hanem azért is, mert cool az a nyelv.
2012. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért te miért nem jársz magyar létedre matyó ruhában? Nem gáz egyáltalán nem.
2012. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vőlegényem családja az apai ágról osztrák, a párom is csak 2 éve tanulta meg a nyelvet, mert külföldre költöztünk és kellett hozzá.
2012. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ej-ej, Krisztofel, hát te is ide jársz kérdéseket feltenni! :D
2012. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%-ban német vagyok, de itt születtem, magyar anyanyelven beszélek. Igaz, megtanultam németül is, most készülök nyelvvizsgára. Nem gáz egyáltalán, ha nem tudsz spanyolul, de attól még van benned spanyol vér, ahogy bennem is német. (ha viszont tetszik neked a spanyol nyelv, akkor mindenképp tanuld meg, mert minél több nyelven beszélsz, annál jobban tudsz érvényesülni:))
2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aminek ő tartja magát (leginkább)

Nyilván ha nem lakik Spanyolban nem tudhatja jól

a nyelvet sem.

2013. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!