Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ne legyek ideges tényleg?

Most ne legyek ideges tényleg?

Figyelt kérdés

küldöldön élünk,úgy volt,hogy hazamegyünk a hétvégére,6óra kocsival,én vezettem volna,mert a párom dolgozott délelött!

2-kor még nem volt itthon,irtam neki,hogy akkor megyünk e?

erre vissza irja ,akkor amikor már mindent leszerveztem ,felhivtam a szüleimet,a barátaimat,hogy akkor ráérek a hétvégén egy kicsit velük lenni!

vissza irja,hogy menjünk inkább holnap és vasárnap jövünk!

most megint én legyek az aki felhiv mindenkit és lemondja a szombati programot,mert semmire nem lesz időnk,a szüleim elött is hülyét csinálok magamból,mert náluk alszunk és hozzájuk is alkalmazkodni kell!

nagyon rosszul esik,mert ő ide valósi ,itt van neki minden és nem képes arra sem,hogy már napokkal előtte közölje,hogy inkább szombaton menjünk!


most nagyon mérges vagyok,fel tudnék robbanni!!!


2012. okt. 5. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg otthon hagytam volna.
2012. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

az ő autója,szóval nagyon nem tudok csak úgy elviharzani,mint a filmekben!

az a baj,hogy több ilyen húzásai is volt már és teljesen kiakaszt,az utolsónál megfogadtam,hogy ez az utolsó ! hát most erősen gondolkozom rajta,hogy ez tényleg az utolsó!

soha nem vártam el nagy dolgokat,ezt az egyet kértem tőle a hét elején ,rábólinott,most meg ezt müveli velem!

nem tudok elindulni busszal,mert innen nincs olyan járat,a vonat amivel elérném a magyarba tartó csatlakozást,már hajnalban elment!


és mindenki lehurrog mikor saját kocsit akarok venni!

de most nagyon örülnék neki

2012. okt. 5. 16:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Elindultok később,ő alszik a kocsiban. A szüleid meg miért akadnának ki?Nem mehettek hozzájuk éjszaka?És ha pl forgalom miatt érnétek haza éjszaka,akkor mi történne?Kocsiban kellene éjszakáznotok?Nem hinném.Bármi közbejöhet,a haveroknak meg lehet írni, hogy sorry de 1nappal később jöttök és kész.Ti igazodtok mindenkihez,jöttök a távolból látogatóba,nehogy már baj legyen nekik!
2012. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!