Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Légysziles segítésetek?...

Légysziles segítésetek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Apám elküldött itthonról.. mert a barátomtól eltiltott és azt mondta ha meg tudja,hogy beszélek vele eltakarodhatok.. pedig nem is beszéltem vele ma pofán vágott és ki dobta a cuccaimat hogy takarodjak innen a barátomhoz,anyukámat felhívtam ő azt mondta,hogy oké Hétfőig kapok időt hogy elmenjek a barátommal még nem tudtam beszélni mert dolgozik.. így mit csináljak?? én szeptemberbe kezdem a melót sajna de addig hova mennyek??:(( félek

#apám elküldött
2012. aug. 24. 10:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok 20/L
2012. aug. 24. 10:54
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha talán elmennék a barátomhoz akihez nem mehetek,akkor is félnék mert ezek rendőrséggel jönnek oda vagy ő maguk és jól szét vernek hiába vagyok 20 éves..:((
2012. aug. 24. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyud is tűri azt hogy apád kidobott?

Valamit okuk csak van, ha mind a két szülő egyetért abban, hogy menned kell a barátod miatt.


Fölösleges megkérdezi, hogy milyen alak a barátod, mert nyilván nem fogod leírni, hogy mi baj van vele.

2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miféle ember a te barátod,h ennyire utálják?
2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20 éves felnőtt ember vagy. Szeptember már nemsokára itt van, addig beszéld meg a barátoddal, hogy náluk maradhass, vagy költözzetek albérletbe hiszen írtad, hogy ő is dolgozik már.. Mivel az okát nem írtad le annak, hogy miért tilt stb, ezért jobbat nem tudok javasolni.
2012. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

atya ég!20évesen megvernek?És miért nem mehetsz a barátodhoz?

Figyel én a te helyedben biztosan nem maradnék!Nem tudsz egy kis idöre nagyszülökhöz,vagy valami barátnöhöz költözni!Vagy vannak akik szobatársat keresnek az nem kerülne olyan nagyon sokba(persze ehez kell egy kis félretett pénz) Én vagyok olyan büszke ha már elzavarnak otthonrl nem megyek vissza,nem maradok.Miért tiltanak annyira a párodtól?

2012. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ők sose szerették ha nekem barátom van,mert itthon a nap 24 órályában takarritanom kel,ők nem az igaz szüleim engem sem birnak csak csicskáztattnak,de a barátomat nagyon szeretem.. de sajna sztem oda sem mehetek még 1 hétig sem..:'(
2012. aug. 24. 11:05
 8/12 A kérdező kommentje:
mert ugye a szülei nem engedik...:'(((
2012. aug. 24. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:

van valamennyi félretett pénzed?

Ez elég fura otthonról kidobank mert nem birnak,a párod szülei nem engednek oda mert...?...mert nem birnak?

Mama?Papa?Barátnök?sohova?

Merre élsz?

2012. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem már a barátomhoz sem mehetek..:( feelhivta au annyát és azt mondta h nem
2012. aug. 24. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!