Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerintem...

Mit csináljak ha szerintem nem az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

Feleségem terhes, viszont kiszámoltam és pont abban a 2 hónap közepén esett teherbe amikor nem voltam itthon (külföldön dolgoztam). Félek ha kiderül hogy nem az enyém a gyerek, egy világ omlana össze bennem. Szeretnék DNS tesztet csináltatni aztán ha kiderül az igazam, akkor dobom őket a lakásból! Szerződés írtunk, ami támadhatatlan, a lakás meg az enyém, gyerektartást sem kell fizetnem.

Más most elegem van, ha DNS teszt igazolja akkor nem lesz semmi közöm egyikőjükhőz sem!

bocs hogy így írtam csak ideges vagyok.


2012. aug. 8. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tiéd a gyerek! Ha nem akkor teljesen jogos a felháborodásod és a döntésed!
2012. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

1. Feleségedet megkérdezted?

2. A baba fogantatásának idejét csak tippelik az orvosok, nekem 3x változott a terhességem alatt, és ezzel együtt persze változott a szülés várható időpontja is

3. Ha megszületett a baba, kérhetsz DNS-vizsgálatot. Ha nem a tiéd a gyerek, akkor sem lesz könnyű dolgod, mivel házasok vagytok így, a törvény pedig a gyerek érdekeit védi :-(

4. Ha mégis a tiéd a gyerek, akkor is vége a házasságodnak.

2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Házastárs is kérhet ilyet? Amúgy a gyerek mindenképpen a nevdre kerül. Biztos jól számoltál? 1-2 hetet még az orvos is tévedhet. Gondolod a feleséged nem tudja, hogy te is utána számolhatsz? Ne kapkodj el semmit! Nem biztos, hogy megcsalt, ne dobj el ezért mindent!
2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek így is úgyis a nevedre kerül, mert te vagy a férj. Beszélj a feleségeddel, lehet hülyeség az egész feltételezés. De kérhetsz DNS tesztet is.
2012. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés igazából? Hiszen leírtad, mit fogsz csinálni. Kérsz tesztet.
2012. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
adott ciklusban bármikor terhes lehet valaki. még menstruáció alatt is. vagyis ne a hónap közepét nézd.
2012. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondod abban a két hónap közepén, feltételezem egy hónapra a távozásod után gondolsz.

Biztos vagyok benne hogy volt búcsúszex, és az orvosok is tévedhetnek ennyit, légy kicsit megértőbb a feleségeddel míg nem kapod kézhez a teszt eredményét.

Ha kiderül hogy nem a tiéd a gyerek, úgyis megmondhatod neki a magáét. Ha meg mégiscsak a tiéd, nem lenne szerencsés haragban lenni a feleségeddel.

2012. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2hónap közepén? Magyarul egy hónapja nem voltál otthon már és még, amikor terhes lett? Mert ezt írtad- így írtad. Ha így van, akkor valóban nem a tiéd, de nem hiszem, hogy a feleséged sülthülye lenne, eléd állni 2-3hónapos terhesen, hogy a tiéd....

Ha meg 2hete nem voltál otthon: a lányunk az utolsó utáni pillanatban fogant, épp elcsípve azt a pár órát, hogy ne jöjjön meg... UH méretek 100%re ezt igazolták...

Szóval a nejed mikor menzeszelt utoljára, és ha azt tudod akkor tudod hány hetes(kiskönyvébe bele van írva a hivatalos, ha esetleg nem hinnéd azt a dátumot amit ő mond) és onnan nézd, te merre járhattál...


De ezzel le kéne ülni a feleségeddel beszélni erről, rákérdezve, hogy drágám ez a naptár, és akkor nézzük csak, mikor is készült az a gyerek... Nem itt hőbörögni. Lehet te lepődsz meg a legjobban(asszony már a költözést szervezi....)

2012. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A felháborodásodat értem. De ha nincs igazad, akkor a bizalmatlanságod miatt akkor is buktad a házasságod, ha bebizonyosodik, hogy a tiéd a gyerek. Inkább számolj újra és azt is vedd számításba, hogy nem csak félidőben fogannak a babák.

Ha én lennék a feleséged és a te gyerekedet várnám, miközben te elém állnál azzal, hogy dns-tesztet akarsz... hát alighanem ezen a ponton kezdenék csomagolni...

Szóval ebben a szituban két verzió van a későbbiekre:

1. Nem a tiéd a gyerek és kidobod a feleségedet.

2. Tiéd a gyerek és a feleséged lép le.

Szóval a házasságodnak mindenképpen annyi.

2012. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, ha szabad kérdeznem?
2016. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!