Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegénynek van igaz?

A vőlegénynek van igaz?

Figyelt kérdés

most lesz 2 hét múlva az esküvő és most kezdenek az anyagi dolgokon gondolkozni. a menyaszony elég szegény. először is mivel nincs rendes munkája másodszor a családja sem gazdag. mondjuk hogy egyedül és és 130 ezer forinból. a vőlegény nagyon jól keres 500on fölül a családja is gazdag (egy nagy cégük van). a lány mondta hogy amit tud fizet pl. ruha,torta,dísz de az ilyen nagyobb dolgokat a fiú fizesse pl: bérelni helyet,vacsora.

erre a fiú mondta hogy a lány fizesse még a család utazását,a papnak is ő adjon pénzt,a fotóst. erre a lány mondta hogy ő ennyit nem tud bevállalni és akkor kezdődött a vita hogy ki-mit fizessen. és a vőlegyény erre azt mondta hogy inkább ne is legyen esküvő. ez volt 2 napja. azóta nem is beszéltek. a vőlegénynek van igaza ?



#menyasszony #pénz #vőlegyény
2012. júl. 31. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak nincs jövője
2012. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

..és még annyit hogy legtöbb családban nincs ilyen hogy

te pénzed, én pénzem

KÖZÖS A KASSZA általában..

2012. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

hát amikor megkérte a kezét tudta már, h az asszonyka nem rocsildbáró lánya... úgyhogy nem értem miért pattog.


Szerintem fújják le, mert adok két évet és válni fognak, s a végén még egy kisbaba is lenne.

2012. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért vannak külön kasszán? Oké, hogy házasság után közös a kassza, de jó esetben együtt éltek előtte... vagy már megint egy járunk - összeházasodunk - összeköltözünk verzióról van szó? Nem csoda hogy most derül ki az összeférhetetlenség, ha így van. Ha meg össze voltak költözve akkor elméletileg eddig is közös kasszán voltak. Ha meg nem akkor elég hülyék. Már bocs.
2012. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza a vőlegénynek. Gondoltam tudta,, hogy a menyasszony milyen "rossz" anyagi helyzetben van.
2012. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

Mi már együtt éltünk, amikor elkezdtük szervezni az esküvőt, és fel sem merült, hogy ÉN vagy Ő fizessen-e ezt vagy azt, hiszen KÖZÖS volt a pénzünk, tehát MI fizettünk mindent.

Én az ilyen párokat nem is értem,komolyan.

2012. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellene összeházasodniuk, ha 2 hét múlva esküvő és az alapdolgokban sem tudnak megegyezni.
2012. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

igy ne is legyen esküvő....völegényem többet keres mint én, de anyumék állják az én részemet kb...és nincs az h én ezt vagy azt fizetem...MI fizetjük mert a MI esküvönk....közös a kassza...én biztos nem mennék igy hozzá...ez száz százalék...

23L

2012. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Összefoglalom!

GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ!

Egyrészt mert már rég le kellett volna tisztázni, a másik, hogy egy család lesznek, mi az, hogy ki mit fizet? Döbbenet számomra, hogy veszekszenek. Nem mindegy? ezért jó a külön kassza. mi együtt gyűjtöttünk, egy esküvőnk volt.

2012. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!