Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

sziasztok..16 éves lány vagyok nem volt még barátom.. nagyon rosszul esik h a szüleimet nem is érdekli h a szerelmi életem hogy van, vagyis apa szokta kérdezni h van e udvarlóm h kapok e szerelmes levelet, anya is egy évben 1× h tetszik vki? v ilyesmi de ez a szerelmes levél is..hát ilyen nincs is már és én nem szeretnék nagyon semmit az orrukra kötni, mert kellemetlen olykor nekem is, de az zavar h anyuval ezt nem tudom jól megbeszélni.. pl rokonok jöttek megkérdezik h van e barátom? akkor azt mondom h áá jól elvagyok a barátaimmal most és a szüleim mondják h igen Lillácskának jó barátai vannak azokkal van el, meg semmi ilyen meg pl most találkoztam volna egy sráccal elmondtam anyunak (netről ismerem a srácot velem egyidős) és tökre kitört a balhé h mit gondolok, átfognak verni, elcsalnak drogos k*rvának, megitatnak velem minden szart, maradjak otthon, és pedig nappal találkoztam volna vele, forgalmas helyen.. én nem bulizok a tipikus sokat ülök otthon gyerek vagyok.. de az esik rosszul h akkor sose járjak senkivel? egyszer már ki is borultam h házasodni se fogok majd? meg kell tanulnom felelősséget vállalni.. nem vagyok ennyire naív.. ja és rosszul esik amikor anya a legjobb barátnőmnek mondja hogy olyan aranyosak vagytok a barátoddal, láttam a közös képet:) akkor más rokonságból is mondja h mennyi ideje vagytok együtt? 'ez szép, kívánom h sokat legyetek együtt.' 'nagyon helyesek vagytok'. De nekem miért nem fogadnák el? az is lenne a baj ha ronda lenne nekik, nem elég művelt és a többi..

és tudom hogy jót akarnak és féltenek, szokták is mondani h szeretnek és ezért mondják de én már sose merek egy fiúról se beszélni.. persze azzal a sráccal se taliztam, mert vmi közbe jött neki.. egyszer taliztam vkivel azt is agyon magyaráztam h a bnőm találkozott már vele , haverok(ez igaz volt).. de már tök kínos ez az egész..


2012. júl. 28. 22:03
 1/7 anonim válasza:

aggódnak érted, hogy egy srác át fog verni, vagy nem tudom szerintem gondold végig magadban ezt az egészet, legyenek kérdéseid és beszéljétek meg ezt az egészet a szüleiddel

viszont azt is vedd figyelembe hogy nem minden gyerekkel foglalkoznak ugyanúgy a szülei, van aki kevesebbet, van aki többet kap, ez nem a te hibád hanem szülője válogatja

szóval sok sikert, ja és barátkozz ha a szüleid nem nagyon próbálnak segíteni, majd a barátaid fognak:)

2012. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rosszak ők egyáltalán, a legjobb szülők csak szeretném ha megértenének jobban fiú ügyekben:/
2012. júl. 28. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva..hát nem tudom. Tényleg. sajnos az én szüleim (inkább anya) azt mondja, hogy éretségiig ne is álmodjak fiúkról, és inkább a tanulásra figyeljek. Akárhányszor feljön ez a téma, én megpróbálok "segiteni" ezen, mert nagyon-nagyon rosszul esik!!..én 15/L vagyok és most megyek majd középsuliba, ahol lehet, hogy lenne esélyem egy kapcsolatra.(most nincs és eddig sem volt még). A lények, hogy tényleg nagyon rosszul esik, mert nem vagyok az a kicsapongó, felelőtlen fajta( és a tanulással sincsenek gondok; úgy gondolom ez nem változna akkor sem ha lenne valakim, mert nem hagynám, hogy változzon). Sajnos, minden kis próbálkozásom egyből "prbatiporják". Én szeretem anyát, de azt hiszem igazán rámbízhatná ezt a döntést. Megegyeztünk, hogy 17 éves koromig nem mehetek diszkózni. Jó, rendben van. Viszont, ez már más... Egyébként érdekes, mert tudok vele beszélni majden, hogy mindenről. Nem tudom, hogy ebből mért nem enged?! Most még csak elviselem, mert jelenleg nics rá okom, hogy komolyabbal ellenkezzek. Néha már sírás határán vagyok, mert csak rosszul esik...

Sajnálom, hogy nem tudtam válaszolni a kérdésedre, de együtt érzek veled.:)

2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értelek:( hát én is mindent megtudok, női bajokról, menszesz minden, csak ennek a fiúzásnak nem örülnek mert félnek h vmi hülye pasit szedek össze, mert nővéremnek volt 1-2 pasija akik belesodorták nem jó dolgokba pl későn jött haza és emiatt is voltak balhék és félnekh ujra megtörténik :/ de nem lennék ilyen

köszönöm h irtál:)

2012. júl. 28. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindent megtudok beszélni vele, sőt nálunk a szex téma sem tabu. De ez a fiú téma... igazán nem is értem:/

Nagyon szívesen, legalább én is kitudtam írni magamból a dolgot:)

2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

És akkor azt gondolják vajon, hogy lányokkal akarsz szexelni? Hogy nincs annyi eszed, hogy nem egy kihalt sikátorban találkozol a sráccal?

(Egyébként az első talit nem ajánlom 3 órásnál hosszabbra.)

DE pl. a házibuli meg a baráti összejövetel nem diszkó és az is nagyon jó és biztonságosabb, ilyenekre csak elengednek. Kérd meg a haverjaidat, hogy szervezzenek ilyesmit. Mindenki visz plusz egy embert. :D

Egyébként én sem tudtam semmit megbeszélni anyukámmal. Minden hasonló témáról hallgatés minden más témában más a véleményünk, de én szeretem. :) Ő is nagyon féltett engem, főleg, mivel egyke vagyok. Kit féltsen, ha nem engem? Ráadásul ketten voltunk a világ ellen. :) Szerencsére volt egy legjobb barátnőm, aki belevitt pár dologba, de csak amíg én azt nem mondtam, hogy NEM. Hálás vagyok neki, mert mindenből levontam a következtetést.

Hidd el, hogy ha egyszer szerelmes leszel, megbolondulsz és a tanulásnak azonnal annyi. Kivéve, ha okosan csinálod és tudod szabályozni a dolgaidat. :)

Vigyázz magadra, légy erős!

L/20

2012. júl. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értelek, köszi:) persze én is sok mindent, szeretem őket jó szülők nagyon csak ez a dolog..:/ nem vagyok vmi bulizós típus, nincsenek csak netes haverjaim, egy van élőben de az nem olyan fajta aki bandázós, ink barátnőimmel vagyok és ők sem szeretnek bulizni :/
2012. júl. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!