Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerencsejáték-...

Szerintetek ez szerencsejáték-függőségnek számít?

Figyelt kérdés
Párom manapság rákapott a tipp-mixre. Majdnem minden nap vesz egy szelvényt (200 forintosat). Eddig nem sokat nyert vele, talán kétszer, ezzel kb. visszajött a rá fordított pénz. A haverjaival szoktak játszani, hencegnek egymásnak, ha valaki nyer - általában egyiküknek sincs akkora szerencséje. Eddig nem zavart, de a mai fogadására 1000 forintot tett fel, állítása szerint a mai tippje biztos bejön. Kezdek aggódni érte.. Ezen kívül másra nem költ, nem iszik, nem dohányzik, szórakozni csak ritkán járunk el. Épp vizsgaidőszak közepén vagyunk. Azt mondta, ennyi szórakozás neki is kell, az EB végeztével abba hagyja az egészet.
2012. jún. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez még nem számít annak. Az én párom is tesz tipp-mixet ő nagy tétbe játszik 10-20 forintokkal. Sőt ritkán még én is teszek! :)
2012. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
rosszul írtam:D 10-20.000 forintokkal:D
2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Becsee válasza:
100%
Kedves kérdező!!Az Én véleményem szerint ez nem függőség!!!Ahogy a párod is mondta ennyi kell neki is!Í!!Ha 1 nap több ezer forintot is feltesz és mondjuk a kaja pénzt is inkább fogadásra költi az már baj,addig meg NE AGGÓDJ!!!!!
2012. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nap mint nap akkor igen.
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem,
2012. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez egyszerű ennek a kiderítésére: kérd meg, hogy pár napig vagy hétig ne tegyen ha kibírja akkor átment a teszten


csak ugye EB az már nem sokáig tart.. így akkor tényleg várd ki a végét, de szerintem utána is folytatni fogja

2012. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:21


Oltári nagy hülyeség, amit írsz.Külön lehet választani a problémát meg a függőséget.A probléma, ha az, ha a fizetésének jó része már erre megy el, akadályozza a emberi kapcsolatait, mentális egészségét. Függőség lehet az is, hogy havi 5000et elver rá, de e még nem olyan dolog,amin aggódni kellene.Lehet hónapokig nem fogad, majd egyszer csak rájön, elmegy 5-10 ezer pár hét alatt,majd ismét abbahagyja.Természetesen sporteseménytől is függ, EB, BL, VB, mind meghozhatják a kedvét,

2012. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha másra nem költ, és tkp. ez az egyetlen szórakozása, meg az, h otthon megnézi a meccset az még nem bűn.


amúgy máskor is nézi a focit, vagy csak az EB alatt? ha nem, akkor leszokik róla könnyen, főleg ha nem ismeri a kisebb csapatokat. ha amúgy focibúza, akkor kezd meg az aggódást

2012. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az EB-re még én is fogadok a haverokkal, pedig nem is vagyok focimániás, szóval ez nem függőség. Ha utána is folytatja, akkor már esetleg.
2012. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!