Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttök ki anyukátok...

Ti hogy jöttök ki anyukátok párjával, vagy a mostohaapátokkal?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult a kapcsolatotok egymás közt, ha nem jól, akkor miért?

Nemet és kort is írhattok!


2012. jún. 18. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem éltem vele egy háztartásban, de az öcsém aki akkor volt 15 és a húgom 17, nagyon jól kijöttek vele. Nagyon jó a kapcsolatuk mind a mai napig.
2012. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsuzsicska válasza:

Nekem mostohaanyám van már 5 éve lassan.. elég jó a kapcsolatunk könnyen tudtunk egymáshoz viszonyodni ahhoz képest hogy lázadó koromat életem. Azóta már van egy féltesóm is akit nagyon szeret az egész család. Annyi a titka hogy meg kell szoknod a másik természetét.

19/L

2012. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehezen! valahogy sose birtam elviselni mikor a tabletás borltol habzó szájjal üvöltötte a világba magyarnépdalok összest! hiába mondtam muternak hogy csak ráb*szás az ember mind anyagilag mind pedig életszinvonalilag neki csak ö kellet szóval én mentem! inkább!


27/F



27/F

2012. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tök jól kijövünk. Először nem voltam oda érte, mert sok mindent hallottam róla (balhék, börtön), de most már azt mondom, aligha ismerek nála jobb embert. Imádja anyukámat, és anyukám is őt. Mindenben segít nekünk, amiben tud. Anyu elég hisztis tud lenni, és aggódtam, hogy lesznek veszekedések, de őrület, hogy milyen jól kezeli. Egy hangos szó nem hagyta még el a száját 1 év alatt.

Jobb mint az alkoholista apám, pedig ő meg a legokosabb ember volt régen, akit ismertem, de most már elitta az agyát.

2012. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeretem. Csendes, jó humorú, nem bánt senkit. Ellenben egy barátnőméknél tegnap jártam először, azt hittem lelövöm a mostohaapját. Belerúgott a barátnőmbe, és azt mondta, hogy "menj arrébb te hájas ge*ci" meg ilyenek..mondom ilyen nincs. És az Anyja csak nézte vagy éppen röhögött.

14/L

2012. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kapcsolatom a nevelőapámmal. 4 éve került a családba, sikerült jól beilleszkednie. Mi is elfogadtuk az ő rigojáit, ő is a miénket, hisz az mindenkinek van.
2012. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostohaapám 10 éve van Anyával, jó a kapcsolatunk. 5 éve megszületett a féltesóm, mondjuk én nem úgy nevelném, ahogy ő, de az ő gyerekük, nem szólok bele.

Mostohaanyám már lassan 20 éve van Apával, őt nagyon szeretem, fiatalos, kedves, segítőkész, saját gyerekeként szeret.

24N

2012. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem éltem vele egy háztartásban soha, de jobb is így.

alapvetően egy becsületes, rendesnek mondható ember, de amit a magánéletben művel, abból nem kérek. anyám imádja, és a pasi is szereti anyumat a maga módján. néha nagyon össze tudnak kapni, mert a jóember eléggé odavan magától, csak neki lehet igaza, ő az okos. persze, akinek ott a neve előtt a DR, az csak okos lehet... :)


már 10 éve együtt vannak, a mostohatesómnak nem tett jót, hogy az apja nevelte, de nem volt más választása, lévén, h az anyukája sajnos nagyon korán elhunyt.


szóval olyan ambivalens. ha valami szakmai dologban kell a segítség, akkor szereti nyomatni a fasza csávót, de a magánéleti kérdéseimet nem igazán lehet vele megbeszélni. mondhatnám rá azt is, h EQ=0... najó, ameddig anyámmal rendes, addig egy szavam nincs, de ha szemét lenne vele, akkor addig élne.

24l

2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jövök ki vele, nem is ismerem, egyszer fogtam vele kezet azt cső, de ahhoz képest anyám mindig idehozza, közben pedig apám (együtt laknak, de ELVÁLTAK) külföldön dolgozik, tud a fickóról, meg hogy itt alszik stb., de nem zavarja, mert lényegében jó ember. Mikor itt van én nem megyek ki, anyám szerint ki kéne, mert "rosszul esik a fickónak", hát b+, de sajnálom.. mert nekem nem, hogy egy idegen van a "házamban"? Amúgy azért sem szeretnék jóban lenni vele, mert anyám sem szereti csak nem bír meglenni egyedül :/ Szal kb. ennyi...
2012. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!