Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a Nikolett vagy a...

Melyik a Nikolett vagy a Rebeka név szebb?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 22:22
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, nőjetek már fel... Nem azt mondta senki, hogy egy Niki csak bugyuta lehet, de sokan ismernek buta Nikiket. A kettő nem ugyanaz, fel lehet háborodni, le lehet pontozni (ahogy tettétek is), de csak közlöm, hogy marhára nincs igazatok. A tévesen levont következtetéseitekért meg ne a válaszadókat cseszegessétek már... Még jó, hogy véleményre voltál kíváncsi, kérdező.
2012. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont...

(Ez pont olyan, nekem is vannak full magyar, fehérbőrű ismerőseim, akiknek a vezetékneve Lakatos meg Oláh... De a többségnek elsőre mindig más jellegű ugrik be ezekről a nevekről...

Senki nem tehet arról, hogy hívják. De automatikus dolog az emberben, hogy a neveket általa ismert személyekhez kapcsolja. Pl az Adriennt is többnyire ilyen miss p*csákhoz tudom csak kötni, és nagyon furcsa volt, hogy az egyik ismerősöm kisbabáját így hívják...)

2012. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
42%

Drágáim! Nézzétek csak:

Megjegyzem én senkit nem pontoztam le aki szidalmazta a Nikolett nevet. Mindenkinek saját véleménye lehet, nekem csak az általánosítás nem tetszett...


"A Nikolett tömegnév, főleg plázap*csák köreiben... + a romák is imádják adni a gyerekeiknek... "


"Nálunk az össze buta lánynak niki a neve."


"tény,én sem sok értelmes Nikit ismerek, ebbe így még bele sem gondoltam:-)"

2012. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"A Nikolett tömegnév, FŐLEG plázap*csák köreiben... + a romák IS imádják adni a gyerekeiknek... "


"NÁLUNK az össze buta lánynak niki a neve."


"tény,ÉN SEM SOK értelmes Nikit ismerek, ebbe így még bele sem gondoltam:-)"



Nem értem, hol itt a probléma. Az általánosítás az lenne, ha azt írták volna, hogy kivétel nélkül az összes Niki bugyuta. Ilyet viszont senki nem állított. Engedtessék már meg, ha véleményt mondunk, akkor a tapasztalataink alapján tegyük azt. Ki mutatott rád, hogy te idióta vagy a neved alapján? Senki. Akkor te se csinálj már magadból hülyét. Ezen megsértődni... remélem, olyan 14 éves vagy, mert akkor még lehet, hogy kinövöd.

2012. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
70%
Nikolett
2012. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
64%

Ó, hát persze... Egy újszülöttről természetesen már a magzatmáz alatt el lehet dönteni, hogy plázap*csa, vagy süket liba lesz-e vagy sem..... Akik ezt komolyan gondolják, azok írják már meg a saját nevüket is, ha nem gond, csak hogy tudjam, hogy még mely nevekkel párosítható a sötétség.


A Rebeka nem tetszik, a Nikolett sokkal inkább.

2012. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó, a szövegértés neked sem megy...

1. Újszülöttről szó sem esett.

2. Nem írta senki, hogy a Nikolett név automatice hozza magával, hogy csak buta liba lehet, egyszerűen ezek voltak a tapasztalatok. Az meg tény, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, nekem volt olyan osztályom, ahol 3 db is volt kapásból...

Lia voltam:-P

2012. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
A Rebeka gyönyörű név a párom kislányát is igy hivják és nekem nagyon tetszik.
2012. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
64%

"1. Újszülöttről szó sem esett."

Lehet, hogy nálatok másként van, de a legtöbb esetben ebben a korban kapja valaki a nevét.

2012. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Nem a gyerekének akarja adni a kérdező, hanem őt hívják így. Erre értettem, mivel a gyerekvállalás témánál kismamák sűrűn tesznek fel ilyen jellegű kérdéseket, itt meg nem erről volt szó.

De forgass csak ki, játsszd a hülyét, hátha valakinek okozol pár vicces percet (vagy hogy ez neked belülről jön? Oh, bocs...)

Tudod, ha értelmes stílusban írogatnál, lehet, azt kapnád te is. Ha nem megy... hát sajnálom...

2012. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!