Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a bátyámat...

Mit tegyek, ha a bátyámat teljesen elfordította tőlem az aktuális élettársa?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatom volt vele, mindegyik párjával jól kijöttem és is és a családom is. Most kb 4 éve van egy élettársa, nagyon komolyan összebútoroztak, de a nő kívülről nézve nincs jó hatással a kapcsolatunkra. Elhidegült tőlem, nem beszélünk, ő szinte soha nem keres, nem érdeklik a gyerekeim, pedig ő a keresztapukájuk. A nő az Édesanyukánktól is eltávolította, nem nagyon keresi őt sem. Persze a szemünkben kedves, face-to-face mosolyog mindig, de azt gondolom, négyszemközt szinte agymosást csinál nála,hogy mi nem vagyunk fontosak. Sajnos már néha én is beszóltam neki, úgyhogy egyre rosszabb a viszony. Küzdjek érte? Menjek, és beszéljem meg velük a problémát? Vagy hagyjam a fenébe, és fordítsak én is hátat nekik? Dehát csak a testvérem..... megbolondulok ezektől a gondolatoktól.

Nem tud valaki egy jó pszihológust Tatabányán? :))))


2012. máj. 15. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őket kettőjüket kellene magadhoz édesgetni. Természetes, hogy ők fontosabbak egymásnak, mint a távolabbi családtagok. Most az legyen a célod, hogy a nő megkedveljen és minden ok lesz.
2012. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen sunyi nőkkel nagyon nehéz bármit is kezdeni, a legegyszerűbb ha elmész hozzájuk és rákérdezel, szerintetek miért nem keressük már egymást úgy, mint régen? Nem kell külön-külön megbeszélni, akkor kell, amikor mind a ketten ott vannak. Finoman lehet adagolni, hogy mégis mi vezetett idáig, mert te szeretnéd, ha olyan lenne minden, mint régen és hasonlókat.
2012. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Először, amikor összekerültek, jó volt a viszonyunk a nővel is. Sokat hívogatott, csináltunk közös programokat, azt mondta, neki nagyon fontos, hogy a mi családunk befogadja őt. Aztán, amikor már biztosnak kezdte érezni a helyét a családban, akkor elkezdte szép lassan adagolni a tesómnak az agymosást (én csak így hívom). És mára teljesen elhidegítette tőlünk. A nőnek is van 2 gyereke, 2 különböző házasságból, különböző apáktól.... ez szerintem sokmindent elárul róla. És most a bátyámon a sor.... :(
2012. máj. 15. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Felnőtt ember, ha saját családja van, elvágja a köldökzsinórt, és önálló életet kezd.
2012. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a bátyád nem akarna Neked,illetve Nektek hátat fordítani,akkor nem is tenné meg.Akkor sem,ha pisztolyt tartanának a fejéhez.Lehet,hogy sok ember alapvetően befolyásolható,köztük a bátyád is,ám csakis úgy lehet őket befolyásolni,ha ebbe ők maguk is belemennek.Tehát a nő akármiket is mond a bátyádnak,valahol igazat ad Neki,ad a véleményére,tehát neki is van Veletek valami problémája.Ennek pedig oka van,nem biztos,hogy Ti nem vagytok hibásak ebben.
2012. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!