Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjön egy 23 éves...

Hogy köszönjön egy 23 éves fiú az apósának?

Figyelt kérdés
barátom 23 éves, de már családtagnak számít, hiszen 5 és fél éve vagyunk együtt. Furcsának, kellemetlennek érzi, hogy apukámnak (51éves) azt mondja hogy csókolom, de az hogy kívánok, meg viszlát megint olyan furán hangzik....ti hogy köszöntök az apósotoknak, vagy a ti családotokban hogy szokás ez?
2012. máj. 14. 12:06
1 2
 11/15 anonim válasza:
Attol függ milyenek a szülök :) tegeztem eddig mindet :) mert lazak voltak a szülök. de hat a beszelgetesek alatt ki lehet tapasztalni a dolgokat ki laza ki nem bar akad par akinek nem jon be a tegezes de az mar ugy is viselkedik az elso talalkozasnal :D
2012. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát a tegezés az valószínűleg nem lesz:) de akkor ti sem a csókolomot írjátok...anyunak mondtam hogy mit mondjon barátom apunak és azt mondta hogy az apu és az ő családjában is a csókolom volt a divat, nyugodtan mondja, mert a jónapot stb olyan idegen...de hát úgy sem fog a szájára állni a csókolom:)

amúgy köszi

2012. máj. 14. 13:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Tiszteletem/Üdvözletem/Adj' Isten X bátyám.

Távozáskor: Legjobbakat X bátyám!

2012. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

párom a szüleimet és nagymamámat tegezi...igaz a szüleimet minden barátom és barátnőm tegezi...ők marha lazák ilyen szempontból...nem érzik öregnek magukat..mondjuk nem is néznek ki annak és nem is öregek...mamámat is tegezi...sok barátnőm is...ő is laza ilyen szempontból de mondjuk nála ez azt jelenti, hogy elfogadta és szereti az illetőt:) én a párom szüleit magázom....csokolom, jónapot....viszlát....ezvan:)

23L

2012. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. máj. 16. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!