Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ilyen Németországban?

Lehetséges ilyen Németországban?

Figyelt kérdés

A párom kint dolgozik nem rég jött haza egy időre,és májusban megy vissza!

Viszont arra gondoltunk ha van rá mód egy egész hónapot kint töltenék vele, azaz ki vennénk egy hónapra albérletet külön, szóval nem a munkásszállón lennék.

Szóval lehet ott 1 hónapra ki venni albit??Na és mennyi?


2012. ápr. 15. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

nemnagyon.inkább bed and breakfastot, panziót nézz.

A kb 600 euróból ami egy lakás lenne, azt is megkapod

2012. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
VAn rá lehetőség, az ár attól függ, Németország melyik részéről van szó. Na és, hogy mekkora a lakás.
2012. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a www.immobilienscout24.de honlapon keresgélhetsz a Wohnen auf Zeit menüpontban.
2012. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a németeknél is kérnek 1 havi díj mellé 1 vagy másfél havi kauciót.
2012. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na nem beszélek németül ez nagy baj...


viszont Bremen-ben kellene

2012. ápr. 15. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress inkább Fremdenzimmer-t, ott regggelit is adnak hozzá, nem albérlet, ezért nincs kaució sem.

Ilyenkor még sokkal könnyebben találsz, mert mßeg nem indult be a nyaralási szezon.

2012. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön nem jó ötlet a Fremdenzimmer. Tele van munkásokkal, de a baj nem is ez, hanem a közös fürdőszoba, és nagyon picik a szobák. Nem tudom, Bremen-ben milyen, lehet, hogy ott jobb a helyzet.
2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapra nem érdemes albérletet keresni, mert habár kiköltözéskor visszakapjátok, nincs értelme 3x600-700 eurót előre kifizetni a semmiért...
2012. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleve a legtöbb helyen egy hónapra nem is adnak ki albérletet.
2012. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel hasonló kérdést és ezt a linket kaptam: [link]

Hátha segít...

2012. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!