Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom hitelt szeretne...

A húgom hitelt szeretne felvenni a közös házunkra - beleegyezzek?

Figyelt kérdés

A házat anyukánktól örököltük. Én már a saját családommal élek (férjem és a lányunk), ő a pasija családjánál. Az örökölt ház ki van adva, a díjat felezzük.

A húgom 1,5M-t szeretne felvenni.


Ti beleegyeznétek?


2012. ápr. 14. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Esküvő miatt én sem vennék fel hitelt. De ha nagyon szeretné, tisztáznám, hogy

- mennyi lenne a futamidő

- mekkora részletekkel

- ezt a hugi tudná-e fizetni

viszont semmiképp nem lennék adóstárs vagy kezes.

2012. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
vegyen fel személyi kölcsönt.Gyorsabb és csak őt terheli. Ha a házra veszi fel ,akkor viszont neked is rizikós. Amúgy egy esküvőre lehet félretenni és szinte apránként is lehet rendezni a dolgokat, de hogy hitelből esküvőt.. érdekes. Ne csináljon másfél milliós esküvőt ,ha nem telik rá! Sztem ne menj bele ha sértődik ,ha nem. Oldják meg személyi hitelből ha ez az álmuk,ennyi pénzt kiadni egy esküvőre!
2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Még, ha valami életbevágóan fontos dologra kellene, akkor talán elgondolkoznék, mert hát mégiscsak a testvérem, de így kizárt. Keressen más megoldást. Nászútra? Hát a szám is tátva maradt. Hova akarnak menni? A világ végére?
2012. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
hát figyeljetek. igazunk van. én pl nem vettem fel hitelt, hogy megcsináljuk a tetőnket pedig anyu kérte. most én mért terheljem le magam évekre, és ha én akarok valami pár év múlva? azt a bankot nem fogja érdekelni hogy de nem én fizetem. úgyhogy elgondolkodtató. de tényleg ennyit én nem áldoznék esküvőre, hacsak nem gazdag vagyok, de amúgy is a nászutat a férfi állja már szerintem. :P
2012. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

NE!

Komolyan ennyi pénzt felvenni esküvőre meg nászútra?

Szerintem a húgod beteg.

Két tanúval,hétköznap egy polgári,utánna egy szolid ebéd a két tanúval,ennyi.Ez is tud nagyon meghitt lenni,nem attól függ a házasság milyensége.

2012. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A fiú családja miatt nem lehet titkos esküvő, vérig sértődnének.

Hajóútra szeretnének menni.


Adóstárs biztos nem leszek.


Valószínűleg elmegyünk egy bankba, utána érdeklődünk és utána kitalálom. Nehéz gyerekkorunk volt. A húgomnak mindig is egy nagy esküvő volt az álma. Nem fellángolás ez a dolog.


Köszönöm a válaszokat, próbálok az eszemre hallgatni :-(

2012. ápr. 15. 09:13
 17/23 anonim ***** válasza:

"A fiú családja miatt nem lehet titkos esküvő, vérig sértődnének.

Hajóútra szeretnének menni. "


Akkor majd az ő családja összeszedi rá a pénzt! Hát hol élnek ezek? Majd a ti örökölt házatok terhére vigadnak? A pofájuk nem szakad le?

Persze, hogy ebbe nem egyezhetsz bele...

2012. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha annyira hitelt akar felvenni akkor vegyen fel személyi kölcsönt... ha van munkahelye kaphat
2012. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem veri hitelbe magát a sógorod(családja)? Miért te?
2012. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hány éves a húgod? egyáltalán biztos hogy az is marad a férje élete végégig vagy a 2. esküvője is 7 országra szóló lesz majd?
2012. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!