Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a párotokkal veszekedés...

Ti a párotokkal veszekedés után kibékültök szexszel, vagy eltart pár napig, míg egymásra találtok?

Figyelt kérdés
A barátom pár napig utána nem nyúl hozzám, szóval nálunk soha nincs ilyen veszekedés utáni kibékülés sajnos.

2012. márc. 24. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk még veszekedés sem volt sosem, így nem tudom hogyan zajlana a kibékülés.
2012. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem szexxel békülünk ki, hanem békülés után lehet szex;) Azt nem bírom ha így akar békülni, mert bármit csinál azt hiszi ezt így meg lehet oldani, meg nem kell róla beszélni, nem kell bocsánatot kérni. Gondolkodjon el rajta, ha hülyeséget csinál.
2012. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában úgy békülünk, hogy nem bírjuk tovább a morci fejet és elröhögjük magunkat.:D Vagy duzzogunk 1-2 órát aztán felszabadul a hangulat. Szex-szel sosem békültem, nem is fogok, amikor haragszok a barátomra a legutolsó dolog, amit akarnék vele az a szex... ezzel ő is így van, ameddig harag van, azt sem engedi, hogy megérintsem, nem hogy több...:D


20L

2012. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mi összeveszünk, akkor utána nem vágyom szexre..még ha ki is békülünk. Olyankor csak összebújás van. Szerintem ez a békülős szex dolog csak az amerikai filmekből jött.
2012. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
összeveszés után vágyom a legkevésbé a szexre. soha nem is volt még rá példa, és nem is lesz... nekem idő kell 1-1 veszekedés után, hogy lelkileg helyrerázódjanak a dolgok és csak ezután jöhet a szex téma.
2012. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szexszel nem tudok békülni, mert az nem igazi feloldása konfliktusnak. csak beszélgetéssel. egy normális hangvételű tisztázó beszélgetés után viszont már nem vagyunk haragban, úgyhogy akár... de a sorrend nagyon lényeges szerintem. ebben az értelemben egyetértek a pároddal.

amíg nem beszéljük meg a problémát, addig én sem tudok közeledni

2012. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

én pont a veszekedés közben azt érzem, mintha elveszíteném, akit aaannyira szeretek, annyira akarom, annyira rossz így és miközben kiabál én már bújok, vetkőztetem, neki meg mindig elakad a szava :)


nos ez mindig akkor volt, amikor az elején voltunk


így három év után veszekedéskor már csak az utálat van bennem, már kiégetett 1-3 napig van, hogy nem látjuk egymást, csak sms megy.

utána tal. kb fél óra és megint kezdődik újabb 1-3 nap...

2012. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

Mi max. vitatkozunk, és ha ha belegyalogoltunk a másikba, megbeszéljük. A szex meg úgy, ahogy máskor.


Mondjuk azt nem értem, hogy ha a párod nem nyúl hozzád, te miért nem mész oda és téped le a gatyáját. :) Nem tiltakozna szerintem.

(Ha mégis, az nagyon nagy baj, kb. azt jelenti, nem szeret.)

2012. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nagyon nagy baj? Én veszekedés után nem kívánom a páromat. Egyszerűen nem esik jól. És ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem, egyszerűen csak kell az hogy a kis lelkem teljesen megnyugodjon. Másnap reggel már kapható vagyok a szexre, de akkor nem.
2012. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a nagy vita után egymásnak esünk és szexelünk dolog a filmekben van, nem a valóságban. :) Vagyis hát normális párok inkább megbeszélik a gondokat. Ha én úgy igazán megharagszom a páromra, pont, hogy nem szexelnék vele. Nekünk aktuális a dolog, 2 napig sok vitánk volt, tegnap sokáig fent maradtunk megbeszélni, de szex csak ma volt. :)
2012. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!