Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként lehetne "felébreszteni"?

Miként lehetne "felébreszteni"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki "tetszik" :). Két évvel fiatalabb nálam, nagyon rendes, kedves stb. Szoktunk beszélgetni személyesen és online is. Órákig tudunk beszélgetni, viccelődni stb. Mindig jól érzem magam ha a környéken van, és az kölcsönösnek tűnik. Egy kicsit visszafogott, hogyan lehetne esetleg finoman a tudtára adni, hogy "tetszik"? Nem így konkrétan megmondani gondolom, hanem pl. hogy nem mondanék nemet egy találkára kettesben :).


Előre is köszi a válaszokat!


23/l


2012. márc. 16. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló bamba f@sz vagyok, mint ez a srác. Nálam pl. működne (amennyiben szimpatikus lennél számomra), hogy emlegetnél egy moziban épp futó filmet. Elmondanád, hogy mennyire szeretnéd látni, de egy barátnődet sem érdekli, bla-bla-bla.

Szerintem erre már kapcsolnia kell. Ez még nekem is feltűnne. :)

2012. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd valahogyan finoman szóba hozom a dolgot :). Dehogy vagy bamba :)))), én annyira megértem ha valaki nem mer kezdeményezni, a kérdésből is látszik, hogy én sem vagyok a helyzet magaslatán :).
2012. márc. 16. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ok, de Te csaj vagy! ;)
2012. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
"Pistike, tetszel nekem"
2012. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az első válaszolóhoz hasonlót akartam én is írni. Nézz ki valamit színházba, moziba, és mondd meg neki, hogy szeretnéd megnézni, de egyedül nem szeretsz oda járni, vagy valami hasonlót. Csak igaz legyen amit mondasz. Vagy szeretnél elmenni, mert régen voltál. A két év miatt berzenkedik egy kicsit, nem kell nyomulnod, csak a kezdő lépést tedd meg.
2012. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én is hasonlóan bamba f@sz vagyok...:DDD


Kedvenc sztorim - a csaj nyomult, de tényleg annyira feltűnő módon, hogy az már durva volt, én meg csak balf@szkodtam....

míg egy szép napon, kerek-perec...:

"...nem akarsz velem járni???"


Én meg: "...öööö, most?!...." :DDDD

2012. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mind nagyon jók vagytok köszi! :D Nyomulni én sem akarok :D. Gondoljátok, hogy sok ez a két év? Én nem érzem annak, meg fiatalos vagyok :D jól tartom magam, 18-nál egy perccel sem nézek ki többnek :D Csak vicceltem, de ránézésre nem lehetne megmondani, hogy van köztünk két év. Bátor lány lehetett, én sosem mernék ilyet :). Egyébként lett valami a dologból? Ha vannak még ilyen jó sztorik osszátok meg kérlek :)!
2012. márc. 17. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ifjú 16 éves koromban nagyon megtetszett egy srác egy koncerten, jót dumáltunk, kézen fogva hallgattuk az egyik számot, egy másiknál pedig a nyakába vett. Láttam, hogy bejövök neki, de nem mer kezdeményezni, úgyhogy erőt vettem magamon, és elkértem a számát:) Az randira hívó sms-t már ő írta meg, 3 évig voltunk együtt, tinédzser korom meghatározó kapcsolata volt. Úgyhogy vegyél bátorságot, adj jeleket, pl. mondd, hogy kedveled nagyon, dicsérd őt, abból le fog esni neki:)
2012. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!