Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel lehet új...

Milyen ürüggyel lehet új szülőket kérni gyámhivatalnál egy 15 évesnek?

Figyelt kérdés
Vagy ellenőrzést kérni hogy ráijesszen a szülőkre!

2012. febr. 16. 22:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

Hát ezt a levelet el ne küldd, mert semmit sem írsz benne. Leírsz egy csomó alapjogot, és ennyi. Arról egy szót sem írsz, hogy mit tesznek a szülők konkrétan!


Nagykorúságot csak házasságkötéssel lehet elérni... Már kerestél is neki férjjelöltet?

2012. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos itt nagyobb a baj, mintsem, hogy ezt egy két szóval el lehetne intézni. Nekem volt egy hasonló esetem, és nem lett jó vége. A szülőktől elkerült ugyan a gyermekük, de abba kicsit belehalt mindenki. A szülők ott is hasonlóan gondolkodtak, mint itt leírtad, sátán és démonok miatt nem járt a gyerek iskolába. Innen indult, miután ezt jelezték felénk, felkerestük a szülőket. Utána elszabadult a pokol. Nem kapott enni-inni a fiú mert mi megmérgeztük az ételt-italt. A szülők súlyos skizofrének voltak. Kommandósokkal és rendőrökkel hoztuk ki a gyereket a szülőktől.
2012. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nema te dolgod. Ne járasd le a szülőket, se a kislányt, ha kiderül ez az egész,a szülők mégjobban bezárkóznak!
2012. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

OFF:Ba*sszus 22.-dik válaszoló.....

Mindkettő szülő skrizofén volt?

2012. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%
22-es válaszoló vagyok. Igen, mind a két szülő skizofrén volt. És hozzáteszem mindketten egyetemei tanárok voltak. Mikor kimentünk a családhoz és elkezdtünk beszélgetni azt hittem csak viccelnek, a sátánnal és társaival.
2012. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Amandaroza ***** válasza:
65%

Ez vissza fordulhat ellened,,nehogy rágalmazásért ,vagy kiskorú molesztálásért feljelentsenek a szülök.

K*rvár@ rá cseszel.

Mi érdeked fűződik ahhoz a gyermekhez? Rokon? vagy kid neked az a 15 éves gyermek?

Mert,ha csak úgy elhinted ezeket a vádakat,hát nem irigyellek ha ez vissza üt.

2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
47%
A szülőktől nem olyan könnyű a gyereket elvetetni, ehhez súlyos bűncselekményt kell elkövetniük ellene. De ha sikerülne is bizonyítani, addigra már idősebb lesz 16 évesnél, ennyi idős korára meg már nagykorúvá lehet nyilváníttatni.
2012. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Amandaroza ***** válasza:
47%

Mit szeretnél tulajdon képen?

Mert a végén intézetbe csukatod. Vagy annyira rossz neki,hogy inkább kerüljön be egy ilyen helyre?

2012. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%

Miért akarsz a szülőkre ráijeszteni?

Nem olvastam a sok hozzá szólást,de nekem itt valami bűzlik.

Nem hinném,hogy ha rendesek a szülők,és becsületesek,akkor csak úgy puff,neki majd jól meg ijesztjük.

2012. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
65%
szerintem semmi közöd egy másik családhoz.. ha a gyerek annyira szarul érzi magát majd intézkedik ő.. ha nem kért tőled segítséget, ne üsd bele az orrod
2012. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!