Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon örülne neki? Hogyan...

Vajon örülne neki? Hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves vagyok, és 4 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Róla kiderült nemrég, hogy nagyon beteg. :-( Azóta kicsit hidegebben viszonyul hozzám, mert fél hogy ezért elhagyom. Én elhatároztam, hogy megkérem a kezét, hogy ezzel is éreztessem, hogy mennyire szeretem őt. Nem érdekel az, hogy beteg, mert segítek neki és ott leszek mellette mindig, és az sem, hogy idősebb nálam. (csak 6 évvel)

Szerintetek örülne neki? Hogyan tegyem meg ezt a lépést? Mint mondtam eléggé le van törve és meg van ijedve, és velem is másképp viselkedik, és kicsit félek, hogy visszautasít.


2009. jún. 3. 14:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nem csak a magaménak tekintem, akár be is vállalnám helyette ha lehetne, hogy ő ne szenvedjen.
2009. jún. 3. 15:14
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is kérd meg a kezét!A kutyás dolog nagyon jó mert ahogy mondták már eltereli a figyelmét és tud tervezgetni esetleg célozz rá hogy majd a lagzi így meg úgy!!Nem kell kitűzni az időpontot meg iylesmi csak hogy ne a betegségével foglalkozzon. Mivel a melléről van szó ami ugye a nőknél a nőiesség wgyik fő ismertetője és szimbolizálója éreztesd vele hogy szép és nőies egyébként mindíg. Nem lehet hogy ettől fél? Legyél melette ne engedd hogy eméssze magát ilyenkor az a legrosszabb. És írd meg milyen volt!!Sok sikert!És ne hagyd hogy hülyeségekkel lebeszélje magát!
2009. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Lehet, de én mindig éreztetem vele, hogy nekem más nem kell csak ő, mert ő a legjobb. Ő olyan igazi nő akinek aztán lehet udvarolni és bókolni ezerrel. :-) Még a korkülönbségből adódó kisebb vitákat a szülőknél is lerendeztük. Csak azért valahol félek, hogy nemet mond, pedig a kiskutyáját holnap hozom el, már 1 hete kellett volna, de még kitoltuk egy héttel, mert amikor megtudtuk, hogy beteg nem az lett volna a legjobb, hogy egy kutyust tolok a képébe meglepi gyanánt, inkább én szeretgettem. Ígérem megírom, hogy mi volt. :-)
2009. jún. 3. 15:55
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

14.54-es vagyok.

Remélem, korán fedezték fel a betegséget, ez esetben nagyon sokakat meggyógyítanak! Szerintem - amellett, hogy megkeresitek a lehető legjobb (természetesen magán)orvost, ha kell, egy másik városban - próbáljátok felvenni a kapcsolatot hasonló problémával küzdő, hasonló stádiumban levő emberekkel, párokkal! (neten biztos vannak betegfórumok, egyesületek honlapjai, stb.) Hátha így értesültök valami módszerről, ami plusz segítséget nyújt a hagyományos orvoslás mellé.

Jó olvasni, hogy ennyire szereted a barátnődet!!! De szerintem is fontos, hogy tudja, a betegség nélkül is megkérted volna a kezét. Elhiszem, hogy össze van zuhanva, de hosszú távon szerintem csak erőt fog meríteni abból a tudatból, hogy ennyire szereted és mellette állsz. Mondd neki, hogy együtt akarsz vele küzdeni, és elviszed mindenhova, ahol egy hajszálnyi esély is van arra, hogy segítsenek rajta!

Sok szerencsét Neketek!!!!!!!!!

2009. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14:42-es vagyok!Szívből kívánom,hogy IGENT mondjon.És,hogy teljesen felépüljön a barátnőd!!!!!!

Sokan meggyógyultak már a mellrákból.Ne adjátok fel!!!

Én nagyon fogom várni,hogy mit válaszolt!Ne felejtsd el megírni!

2009. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy csak magánorvos nyúlhat hozzá, másnak nem is engedném. :-) Hála az égnek megtehetjük, hogy magánklinikán kezeljék, nem a pénz számít, hanem az hogy minél előbb egészséges legyen. Igen, nagyon szeretem őt, mert egy nehéz időszak után egy hatalmas ajándék volt ő nekem az élettől, és ő ugyanígy érez mint én. Nagyon sokan mondták neki is és nekem is, hogy az a 6 év az ő javára sok, de már akkor tudtam 4 éve, hogy nekem ő lesz a feleségem. Nemcsak vonzó és szép hanem minden megvan benne amit kívánhatnék. Nekem ő nem 4-5 évre kell, hanem 104-re minimum.
2009. jún. 3. 16:07
 17/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszönöm szépen az ő nevében is. Én meg nagyon remélem, hogy végre világossá válik benne, hogy csak vigyázni akarok rá, és biztonságot akarok neki adni, és nagyon szeretni őt.
2009. jún. 3. 16:19
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tegyél még meg?

Szerintem mutasd meg neki ezt az oldalt és ezt a kérdést amit te tettél fel.A kommentek amiket írtál róla könnyeket csalt a szemembe.Ez az igazi szerelem!!!!!!!!!!!!!!

Szerintem nem kételkedne többet egy percre sem,hogy VALÓBAN ÉS TISZTA SZÍVBŐL SZERETED!!!!

2009. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hat en elsirtam magam ahogy vegig olvastam.

Mondjuk mindenoras kismama vagyok es mar 9 honapja mindenen elbogom magam de ez akkor is gyonyoru dolog toled.

Olyan jo tudni h meg vannak ilyen emberek a vilagon akik ha jon a problema a baj nem megfutamodnak hanem meg erosebben a parjuk mellett vannak.

Szerencsere az en ferjem is hasonlo kaliberu,a terhessegem alatt duplan erezteti velem h szep vagyok,no vagyok es vigyazz ram.

Ez mondjuk nem betegseg csak egy mas allapot.

A baratnodnek most eppen erre van szuksege h nonek erezze magat.Es ennel jobban tenyleg nem tudod a tudomasara hozni h mennyire szereted ot.

A kutyusos otleted,nagyon tetszik,nagyon jo otlet.

Es tenyleg van remeny manapsag a mellrakot meggyogyitani,biztasd a baratnodet h ne addja fel.

Nem tudom h az eskuvot mikorra tervezitek de az eskuvo szervezes is egy olyan elfoglaltas lesz majd szamara amikor elfelejtheti a betegseget es azzal tolheti az idejet h mindent ugy szervez meg ahogy megalmodta:)

Nagyon sok erot,kitartas kivanok neked.

A baratnodnek pedig minel hamarabbi gyogyulast.

Es ird meg kerlek h mi lett a vege,nagyon kivancsiak vagyunk ra:)

Udv.

2009. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!

Nagyon aranyos vagy ahogy a baratnodrol irsz, sok lany irigyelhetne amit es ahogy beszelsz Rola!

Szoritok, hogy igent mondjon! :))

Sok boldogsagot!


U.I: Ird meg, hogy mi lett a vege:))

2009. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!