Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban a neten szexel a...

Titokban a neten szexel a férjem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, nagyon otromba dolog megnézni, hogy társunk merre bogarászik a neten, de én megtettem. Mondjatok rám kígyót-békát-fakanalat, ássatok el, de megnéztem. Számomra kimondhatatlan mit érzek, mert láttam a rengeteg buja oldalt, kínálkozó lányokat és a férjem regisztrációját a lánykák eléréséhez. Mindketten túl vagyunk az ötvenen. Úgy 12 éve kb.szép lassan elmaradoztak az együttlétek. Nagyon sokat próbálkoztam feléleszteni párom szexuális vágyát irántam, csini fehérneműn keresztül, hangulatos környezet, stb. nem igazán volt értelme. Mindig én kezdeményeztem, utána meg napokig szégyelltem magam, hogy biztos ráerőltettem a szexet. Nagyon sokszor indítottam beszélgetést, soha nem szemrehányót, annyival el lett intézve a részéről, hogy Ő már öreg, biztos ezért nem képes semmire és ezért nem is próbálkozik. Én sokszor megkívánom Őt, de nem merek közeledni. Tényleg azt hittem, hogy jó, akkor éljük a békés hétköznapokat, megöleljük egymást naponta többször is, gyengéden, tenyéren hordjuk a másikat, és most már el kell fogadni, hogy szex nincs tovább. És most, hogy szembesültem kíváncsiságom eredményével, nem tudom mi tévő legyek. Az biztos, hogy nem szembesítem a titkával.

Döngöljetek a földbe, vagy lássatok el jó tanáccsal. Nagy szükségem van főleg az utóbbira.


2012. jan. 5. 15:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy pasim, aki egyszerűen az idő múlásával megunt. Nem csak engem. Nálunk 22-23 éves koromban odáig fajult "csak" a dolog, hogy 2-3 hetente volt szex. Aztán vége lett...


A baráti társaság közös, úgyhogy ismerem a történetét is azóta. Az utánam következő barátnőjével 4 évig voltak együtt, az utóbbi fél évben nem nyúlt a barátnőjéhez! Közben ő is buja videókat nézett a neten.

Egyszerűen ő ilyen. Amikor elhagyta a lány, akkor már kapálózott volna, tudta, hogy hibás stb., de addig valahogy nem..

2012. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Van olyan, aki idővel ráun a dolgokra. De akkor legyen benne legalább annyi tartás, hogy odaáll a nő elé, és megmondja, hogy ez van, és ne tartsa fel tovább. Aztán a nő majd eldönti, hogy akarja-e így folytatni. Én nem akarnám.
2012. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nincs bátorságom elé állni és elmondani mit láttam, fogalmam sincs hogy kezdjem a beszélgetést, azt sem tudom, hogy reagálna rá. Mit titkolhat még?
2012. jan. 5. 17:16
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szívem, van valami, amiről szeretnék veled komolyan beszélni, mert ha nem, úgy érzem beleőrülök.

Mondjuk kezdetnek jó lesz.

2012. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

Én is azt javaslom, beszélj vele. Az jó kezdés, amit az előző válaszoló írt. Ha nem beszélsz vele, tényleg rá fogsz erre menni, mert soha nem lesz nyugtod. Nem tudom, hogy azután miután beszéltetek mennyire lesz jobb vagy hogy meg fogsz tudni bízni benne, bár az utána már a Te döntésed, hogy szemet hunysz-e fölötte, ha továbbra is netezik. De az biztos, ha nem beszélsz vele, akkor ez jó nem lesz. :( Sajnállak és sok erőt kívánok!

Ja szerencsére törölték a moderátorok azt az idióta beszólást, hogy 50 éven felüli vagy, mit akarsz már. Én jelentettem be, jó, hogy törölték!

2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
a szex fontos szerepet jatszik mindannyiunk eleteben legyen az 50 eves vagy 70.en meg ertem az erzeseidet ,.es hasznos valaszok utan erdeklodtel!!de mi csak tanacsot tudunk adni ,.es ezzel a helyzettel es feladattal neked kell szembe nezni,.es igen is konnyiteni a lelki vilagodon!!mert nem csak egy szexrol van szo hanem a szexrol ami igen is fontos az eletetben es azzal a ferfival akivel 50 evet lehuztal ,.es meg ugyan ugy vonzodsz hozza mint ezelott!!csakugyan azt tudom ajanlani neked mint a sok elottem kommentezok..a leghelyesebb es legtisztabb amit tehtesz hogy leulsz vele es begbeszeled vele ezt a dolgot,.sok szerencset es sikert:-))
2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le mindenképp, ha már belátja és ő is szeretne változtatni a dolgon, akkor az már félsiker.

A nagyobb baj akkor lesz, ha ez neki jó így.

2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell különösebb rosszra gondolj.

Lehet, hogy egyszerűen fáradt már ehhez. Ez nem jelenti, hogy nem szeret, hanem, hogy nem kívánja a szerelmeskedést. Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy nincsenek még effajta érzései , csak gyorsabban, könyebben letudja így rendezni. Nem ellened van ez az egész, hanem neki így kényelmesebb.

Lehet, hogy kell neki ez, hogy fel tudjon izgulni, de ettől nem kell leértékelni magad !

Mindenesetre a beszélgetés segíthet, ha tud róla, hogy neked még volna erre szükséged, és mit szólna, és megkérdezni vannak e titkos vágyai amivel feldobhatnátok a sexet. Hátha megmerne nyílni, bár nemlehet könnyű. És akkor kitalálnátok, hogy hogyan tudnátok érdekessé tenni, esetleg valami filmet elkezdenétek nézni sexeset és rájönne, magazint nézni együtt. Tudom fura ez, hogy együtt, meg amolyan szégyellem magam, de ha akarom, akkor félreteszem ezt.

Próbáljatok megnyílni egymás előtt.

2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos vagy... nagyon együtt érzek Veled...


A netet nem kell szóba hozni, inkább azt, hogy már nem bírod, muszáj foglalkoznotok a házasságotokkal, nem lehet tovább homokba dugni a fejeteket, mert ez téged felemészt...

Kérd meg, menjen el veled párterápiára / szexuálterápiára, MERT Ő FONTOS NEKED! A terapeuta tud segíteni beszélni egymással... ami röhejesen hangzik, de sokszor tényleg képtelenek vagyunk beszélni azzal, aki a legközelebb áll...


Szorítok!

2012. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hálásan köszönöm a biztató szavakat!
2012. jan. 5. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!