Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Katonák feleségei, párjai! Ti...

Katonák feleségei, párjai! Ti mit csináltok amikor a férjetek külföldre kell mennie? Nehéz az életetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a nővérem férje katona. A nővérem meg nem nyavalygott, nevelte a másfél éves kislányát, és közben megszült egyedül egy második kislányt is. Keményen kitartott, és tényleg, a legfontosabb, hogy nem nyavalygott, így erősítette a távolbl is a férjét.
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sokszor rossz volt. Bárhova is megy: sima tovább képzés külföldön vagy bevetésre ... nagyon aggódom érte :((


Most született a lányunk 5 hónapja és lehetséges, hogy megint mennie kell külföldre. Iszonyat rossz lesz, félek mindig, hogy egy nap az a hír fogad, hogy .... pedig nincs VH.. de hát .. tudjuk mi folyik a világban!


Ő erre rakta fel az életét, én már úgy ismertem meg, hogy katona. Bár akkor még nem volt ilyen beosztásban, mint most .. neki ez olyan, mint nekem a saját hivatásom.

Ő elfogad úgy én pedig őt így ... csak néha nagyon nehéz!

Viszont, mikor hazaér .. annál szebb dolog nincs az életben, még a lányunk születése is egy színvonalban van ezzel számomra!


Azt hiszem, hogy lelkileg nehéz .. nagyon nehéz!

2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Mit csinálnának? Dugnak orrba szájba.
2012. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most fog kimenni. Nem hiszem, hogy hű de leküzdhetetlen lenne az egész. Addig is kiélvezem majd az életet, eljárok majd sok helyre, ahova eddig nem. Esetlen egy pár hónapos külföldi ösztöndíjat is megpályázok. Közben meg majd skype, meg néha látogatás.
2012. jan. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
BÍZZ BENNE !!
2012. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy eve vagyunk egyutt, ez ido alatt nem kellett mennie. Megismerkedesunk elott volt ket afganisztani misszioba, ha akkor ismertem volna, irto buszke lettem volna ra :-)
2017. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!