Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kérdés, de nem tudok...

Hosszú kérdés, de nem tudok mit csinálni? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

én tettem fel ezt a kerdest regebben: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


a ferjem azt mondta hagyjam ra, vegulis rahagytam. kb ezutan elkezdte mondogatni a fiam, hogy mami nem szereti anyat, én szepen elmagyaraztam mindig, és kerultem a konfliktushelyzeteket.

a ferjemnek kulfoldre kellett mennie (fel evre), es mivel veszelyeztett terhes vagyok, csak ugy mert itthagyni (es ez volt a fo indok is amiert eladtuk neki a lakast), hogy legyen segitsegem (gyerkocomet sok helyre kell vinni, meg nekem nodoki, stb)


nem vagyok az a kibeszelos tipus (itt nevtelenul valahogy konnyebb), ezert nem nagyon mondom el, ha segitsegre szorulok, de van egy ismerosom, akinek el szoktam, es elrangatom (himnemu, tudjatok az a tipus, akivel bevasarolni is lehet, szegenyt senki se veszi ferfiszámba). szoval ugy alakult, hogy mondtam, hogy aludjon nalunk (nem pesti), aludt mar nalunk sokszor (15 eve ismerem), de nem gyakran (kb 3 eve utoljara). nem orommel meg pizsipartira hivtam meg, szukseg volt ra, es maskepp nem tudtuk volna megoldani. (kulonben meg eszembe se jutott, hogy valaki rosszra gondolna, 5 hónapos terhesen, gyerkoccel egyedul az visz/vitt elore, hogy a ferjem ha hazajon buszke legyen ram, szegeny kinnt aggodik). szoval anyukam is atjott, mar 10 ora volt, ismerosom mar lefekudt aludni, mondtam anyukamnak menjen haza. mondta hogy nem megy, elul a szeken. mondtam nem fog a szeken ulni, ne mutasson rossz peldat a gyereknek, akkor fekudjon le a masik agyba (harom szoba harom agy, szoval hely lett volna), azt mondja nem. mondom ne legyen gyerekes, erre azt mondta, hogy ezt nem csinalhatom, hogy ferfi alszik nalunk, meg elmondja a ferjemnek. mondom minden nap megirom neki hogy mi tortent, felolem mondhatja. erre elkezdett lek**ni, meg minden rossznak elmondani (a ket es fel evesem elott), csak ugy frocsogott, erre felebredt az ismerosom, es kivitte a gyereket a konyhaba, hogy ne hallja.

anyam meg azzal folytatta, hogy megbeszelte a fiammal (!? meg mindig a ket es fel evesemmel), hogy hozzam feljar az ismerosom, es rendszeresen itt alszik (kb itt pattant el nalam valami), es hogy nem megy sehova, nincs a nevemen a lakas, elmondja a ferjem szuleinek, akik kib//**nak, mint macskat kakilni (15 eve vagyok egyutt a ferjemmel, imadom a mai napig, nyilvan azert szulok neki gyereket, a fiamra is ha ranezek, egy az egyben a ferjemet latom), és igen, azert nincs a nevemen a lakas (apos mondta, hogy a nevemre kene iratni), mert nem erdekel a penz, sem az, hogy kinek a neven van a lakas, de ettol meg jogom van megkerni, hogy faradjon ki a lakasbol. szoval elment, es kozolte, hogy elobb fog kiviragozni az ajto, minthogy visszajojjon. mondom helyes.


a tortenet itt veget is erne, furamod konnyebb lett az eletem, mert nem igerte meg, hogy vigyaz a gyerekre, amig vervetelre megyek, aztan utolso pillanatban visszamondja, meg ilyenek.. megbizhatoan nincs jelen, nekem jo volt.


en az aposnak anyosnak semmit sem mondtam az esetrol, nem vagyok az a beszedes fajta. anyukam mint utobb kiderult azt mondta anyosaposnak (valszeg nekik is, mint a ferjemnek, amikor hazajott), hogy hirtelen kijelentettem, hogy ha nem tunik el az eletembol, akkor azt fogom mondani, hogy veri a fiam (!?!) (eszembe se jutna ilyen)

szoval apos meg anyos elkezdte athordani a tudtom nelkul) (szomszedban lakik meg mindig)


en erre nagyon kiborultam, de tenni csak azt tudom, hogy rajuk se bizom, de az senkinek se lenne jo

(ott buktak le h ismet rakezdett a gyerek ismet rakezdett a mami nem szereti anyatra)


most az van, hogy tudom hogy atviszik, mert szerintuk ezt igy nem lehet csinalni, hogy ne talalkozzanak, a ferjem szeretne vmit csinalni, de latja hogy mennyire kiborit a dolog, szerinte meg kene oldani, mert itt lakik, es a gyereknek mit mondunk


rakerdeztem, soha nem erdeklodott amikor atmentek arrol hogy hogy vagyok, vagy a szuletendo baba hogy van(nem is erdekli,mert lany lesz, engem is ott akart hagyni a korhazban mert nem fiu lettem)


nem tudok kuzdeni a nagyszulokkel meg mindenkivel, de nem akarom, hogy kozom legyen hozza


bocsanat hogy erthetelen lett fel kezemben a fiam van, es meg mindig felzaklat


mit tegyek?


2011. dec. 24. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, a tanulsag, az hogy veszelyeztett terhesseg vagy sem, neked sajat magadnak kell intezni a dolgaidat. Eloszor anyukadtol, csaladtol, ferjedetol is segitseget kerni, utana csak egy masnemu jo barattol, aki ugy nez ki hogy a csicskasod. Mint irod, senki sem nezi ferfinak, Te sem vagy valami jo, igazi barati velemennyel rola.

Vegul is nem ertem mi a problema, csak annyi jott le, hogy most mindenki vitatkozik mindenkivel, es azt dobod be, hogy gyerekedet kihasznaljak, ellened hasznaljak. ideje hogy rendet rakjal itt.

2011. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
??? Ez tényleg érthetetlen, de la. kiírtad magadból, már az is ér vmit. :)
2011. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

fromoz: egyreszt mindent sajat magam intezek (mas nem is tudna), viszont kell valaki, aki kiser, mert pl vervetel utan ajulok, es akkor kell valaki, aki tamogat, nem ajulhatok el az utca kozepen (plane ugy, hogy velem van a gyerek)

masreszt tetszik nem tetszik, eletem folyaman egy csomo olyan fiuval/ferfival talalkoztam, akit a nok nem vesznek ferfiszamba. ez nem serto, ez egy "tipus". olyan mint az "osztalybohoca" (az is mindenhol van, es legtobb munkahelyen is), nem lenezes, hanem tipus.


normalis velemenyt varok, ami segithet, nem kritikat, meg ures esz osztast esz nelkul

2011. dec. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!