Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek és hol mondhatnam vagy...

Kinek és hol mondhatnam vagy irhatnam le a banatomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek, valami tanacsra lenne szükségem!
2011. dec. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

ide miért nem jó?

már bocs, de tényleg :D

2011. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konrétan ne kérjetek tõlem semmit sem, mert egy kicsit nehéz lenne ide leirni.
2011. dec. 20. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor írd le txt-be, majd másold be ide... A semmin nem tudunk mi segíteni...


Barátok, szülők, unokatesó, ha ezek kiesnek, pszichológus, kocsma, plüssmaci... Vagy csak a tükörképed. A problémáidat saját magadnak kell megoldanod.

2011. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy írj privátba!
2011. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy a némaságot választod és gyötrődsz, vagy kitárulkozol és talán megkönnyebbülsz.
2011. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez egy anonim oldal, ami pont arra van hogy leírhasd amit akarsz, így senki nem tud segíteni
2011. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ez az oldal miért jött létre? Hogy névtelenül kérdezhess, tanácsot kérj. Leírhatod a bánatodat úgy, hogy senki nem ismer, és kaphatsz hasznos tanácsokat tőlünk. Vagyis ezek nem tanácsok, inkább vélemények, amik a hasznodra válhatnak. Ha leírnád a bánatodat, a többiek és én is "meghallgatnánk" téged, ide bátran kiöntheted a szíved. Nem is értem, ide miért nem akarod leírni. Most arra vársz, hogy mondjunk itt egy másik oldalt, ahol leírhatod a bajodat?
2011. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg maradj csendbe,le írni nem akarod hogy mi a bánatod,akkor meg hogy adjunk tanácsot...
2011. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy szakértői tanácsadó rovatban?
2013. jún. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lelki segélyvonal?
2013. jún. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!