Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egyre-egyre több...

A férjem egyre-egyre több melót sóz rám! Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok a lányunkkal. Vezetem a háztartást, fát hasogatok, fűtök, kertet gondozok, csirkét nevelek.

A férjem az utóbbi fél évben úgy játja, hogy én nagyon ráérek.

A szőlőlugasunkba telepítettünk fehérszőlőt. Nekem kell feltűzni, nyesni. Telepített málnát, első évben foglalkozott vele, utána már nekem kell nyesni.

Hozott eperpalántákat, hogy ültessem el.

De a legújabb húzása a nyuszik.

Hozott két felnőtt nyulat, hogy mi nyulakat fogunk tartani. Itt kiborultam. Mondtam neki, hogy jó de te gondozod, takarítod eteted, mert nekem így is van elég gondom!

Két hétig nem volt gond. Ma reggel látom, hogy el van fogyva a nyulak szalmája. Benézek a nyuszikhoz, hát meg vannak zavarodva. Adtam nekik répát, szinte kitépték a kezeim közül. Szegények a saját pisijükben fetrengenek.

Nem nehéz kitalálni, hogy napok óta nem ettek. Felhívtam és lecsesztem, hogy kínozza a nyulakat. Erre: dehát ráérsz megcsinálni, nem?

Most nagyon kivagyok!


2011. dec. 17. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
fél=pár
2011. dec. 17. 11:31
 2/9 bánomisén ***** válasza:
100%
Lásd el a nyulakat, a lányokat, viszont a férjedet ne. Ha megkérdezi, miért, mondd meg, hogy nincs időd, energiád rá, felnőtt ember, lássa el magát. Ennyi. Akkor majd rájön, hogy még egy gyesen lévő anyuka sem robot.
2011. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bánomisén ***** válasza:
100%
*lányodat - bocs
2011. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mit csinál a férjed miközben te gürcölsz?


A tv t nézi, vagy a kocsmában ül, vagy pénzt keres?

mert nem mindegy..


mindenesetre neki is részt kéne venni a családi munkákban..


fát vágni asszonynak nem kéne, és ha ő hozta a nyulat, akkor foglalkozzon is vele. sztem..

2011. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Folyamatos műszak. Most délelőttös.
2011. dec. 17. 11:47
 6/9 bánomisén ***** válasza:
89%
Ez nem indok arra, hogy a te kontódra fogjon bele újabb és újabb dolgokba. Amit ő talál ki, azt csinálja ő. Ha neked kell, akkor ne legyen időd kimosni a ruháit, főzni neki, stb. Valamit valamiért... ezt már neki is tudnia kellene.
2011. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a nyulakat a netre akár ajándékba is. Ha hoz megint azokat is, ha megint nem gondozza. És mindennel. Nem tudomm ismered-e azt a filmet amiben szrájkolnak az anyukák és elmennek pár napra vagy vellnesbe vagy egy családtagjukhoz kb 4-5 napra.

Ez a film azt mutatja be, hogyan boldogulnak a pasik egyedül női szerepben és bizony nagyon kevesek tudják megcsinálni! Mondd meg neki amint lehet vegyen ki 4-5 nap szabit egyhuzamban, mert pl.: el akarsz menni valahová. Aztán fogod magad és lelépsz, a szüleidhez pl. Ne aggódj sírva fog könyörögni, hogy menj haza és többet nem sóz rád olyat ami már sok és még segíteni is fog!

Tudom már írtam eleget, de egy tanárnőm is azt mesélte, hogy a 19. században egy pasi a felesége szemére vetette, hogy, mert Ő otthon nem csinál semmit. Az asszony azt mondta Uram akkor cseréljünk! Én megyek a földre szántani, Te meg maradsz itthon a gyerekkel, a tehenekkel meg a fél állatkerttel.

A drága férj kérlek délig henyélt, a gyerek üvölt, mert éhes, a tehén is bőg, mert fájt a tőgye meg ilyen apróságok. Éhesek voltak az állatok meg szomjasak. Akkora felfordulással nem tudott a férj megbírkózni. Többet nem is mondta a ura, hogy Ő otthon nem csinál semmit az asszony.

Próbáld meg ezt! Lehet drasztikus, de szinte minden esetben hatásos!

2011. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
oszd meg a házimunkát vele ha még sem megy akkor nem fog soha változni,de a férjed dolgozik ezt értékeld mert végül is el tartsa a családot és lehet hogy ki meriti a munka mert vannak olyan tipusu emberek hogy ki meriti a munka,sajnos egyszerre sok minden szakadt nyakadba de hidel nem te vagy az egyedüli!
2011. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfumnkákat is te végzed bravó,cselédnek kellesz neki?Egyre több sajnos az ilyen here,aki csak van a nyelvével a szájában,obégot hogy ő családfő,de közbe asszony vágja a fát,asszony csinál mindent,nekik meg csak a pofájuk nagy,mert arra is képtelenek,hoyg egy szeget beverjenek vagy legalább segítsenek a gyereknevlésben, mai férfiakra nem lehet számitani,csak sperma téren.De ez az anyák hibája sajnos mert igy vannak nevelve elkényeztetve,elkapatva,fényesre nyalt seggel,egy tányért nem kellett odébb tenni otthon se,és az ilyen keres egy másik anyucit akit elvesz ,és csicskáztathat.


Egy nap ne főzz ne mosgass,stb,majd ha hazaér ,mond hogy ma tényleg semmit se csinátam,de én helyedbe a sarkadra állnék ,és közölném vagy besgít vagy nem kap vacsorát,amig nem teszi a dolgát ő is.Mi vagy te házicseléd?

2011. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!