Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves anyuka vagyok 1 éves...

34 éves anyuka vagyok 1 éves gyerkőccel, házasságban élek, és mégis magányos vagyok. Férjem emberszámba sem vesz, csak a munkájának él. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem nem ért meg,a barátnők az idő múlásával elkoptak,sehova nem járunk el,férjem soha nem ér rá, maximum a napi gyerekkel való sétákat tesszük meg.Egy gyerekes anyuka hol engedheti ki a napi stressz,ilyen idősen már nehéz igaz barátot találni,volt egy gyerekkori barátnőm, de ő a férjéhez költözött külföldre.
2009. máj. 17. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Menj a csemetével játszótérre,játszóházba stb...és ott ismerkedhetsz anyukákkal,beszélgethettek és találhatsz barátokat,beszélgető partnereket!Legyél nyitott,rengeteg magányos anyuka van!
2009. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem próbáld felhívni a férjed figyelmét arra, hogy nem körülötte forog a világ. Miben nyilvánul meg, hogy nem ért meg? Mert ha elhidegültök egymástól, akkor jobb, ha most vetsz véget a kapcsolatotoknak. Gondolj arra, hogy a gyereketek milyen légkörben fog felnőni.

2009. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ha a férjed emberszámba sem vesz, nem biztos, hogy elég beérni annyival, hogy keresel magadnak valami barátnős társaságod. Gondolj bele, nől az a gyerek, pár év, és már ő is inkább a haverokkal tölti a szabadidejét. Akkor te mit fogsz csinálni?

Próbáld elmondani a férjednek, hogy szeretnéd, ha többet foglalkozna Veled is, egyrészt mint a gyermeke anyukájával, másrészt meg hát a társa is vagy, vagy mifene.... A saját gyerekének is rosszat tesz, ha nem tudja tőletek megtanulni, hogy milyen egy igazán jó férfi-női kapcsolat, mert a gyerek mindig a szülő viselkedésmintáját tanulja és utánozza, ebből kifolyólag baromi boldogtalan párkapcsolatai lesznek neki is, ha a rossz példát tanulja meg. Ez nagyon sok ember tudatáig nem jut el.

Az eszem megáll, hogy a 21. században minket nőket még mindig cselédként vagy robotként kezel a legtöbb férfi.

2009. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem ér rá a férjed? A gyerekkel sem foglalkozik?
2009. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is, mint te. A barátnőimnek még nincs gyermeke és mióta megszületett a kisfiam, azóta azt gondolják, hogy én már csak a gyerekekről tudok beszélgetni. :-( A férjem ugyan tünemény, de sajnos ő is rengeteget dolgozik, meg tanul munka mellett és így sajnos elég keveset van itthon. Próbálj meg azért barátokat keresni a környéken, ahol laktok. Erre a legjobb alkalom a napi séta, rengeteg babakocsis anyukával lehet találkozni és valószínűleg olyan is él a környéketeken, aki hasonló cipőben jár, mint te. :-) És ha visszamész dolgozni majd, akkor meg lényegesen jobb lesz már, lesz kivel beszélgetni. Ezt az átmeneti időszakot kell csak átvészelni.
2009. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,akkor azt mondhatom te még szerencsés vagy,mert a férjed megy veletek egy sétàra,az enyém a 3 honapos gyereket fel sem veszi,és csak aludni jàr haza.
2009. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég megdöbbentő és szomorú ilyet olvasni, és az előző válaszoló, hogy nem foglalkozik a 3 hónapos gyermekével sem a férje :( Ne haragudjatok, hogy megkérdezem, de ilyen embereknek, hogy lehetett gyereket szülni?
2009. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha véletlenül Budapesten, Sasad-Farkasrét környékén laksz, akkor én szívesen sétálok együtt, a kislányom 13 hónapos...
2009. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Jaj sokan vagyunk ugyanazzal a problémàval-Az én kicsim 2 honapos.

Papa beéri azzal ha regel megpuszilja a kicsit,meg este 15-20 percre felveszi...

Menj sétàlj a vàrosba,keress uj kapcsolatot,és ne törödj semmivel csak a boldogsàgoddal!

2009. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha elválni nem akarsz, megértelek. Akkor próbáld úgy alakítani az életedet, hogy neked és a gyerkőcnek jó legyen. Ha volt munkahelyed, vedd fel velük a kapcsolatot, menjetek el kávézni egyet, az elkopott barátnőket esetleg újra fel lehetne keresni. Menj el beváráslóközpontokba, csavarogj, bringázz, süt a nap. Engem remekül kikapcsol ha elmegyek csavarogni a városba, rendszeresen találkozom a kolléganőimmel, mindig úgy szervezzük, hogy a babát is tudjam vinni.
2009. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!