Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félek a testvérem bosszúját...

Ha félek a testvérem bosszújától mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tesómmal örököltünk egy házat. Szerettem volna eladni, mert kellett a pénz, ő azt mondta nem akarja. Mondtam hogy akkor fizesse ki a részem, és az övé lehet, azt csinál vele amit akar. Azt mondta nem fizeti ki. Nagyon összevesztünk, 2 éve nem beszélünk egymással. Akkor megoldódott az anyagi helyzetem, de most megint bajban vagyok...Azt tanácsolta valaki, fogadjak ügyvédet és akkor perelés vagy egyéb módon megkaphatom a pénzem. De félek hogy majd bosszút áll valahogy rajtam. Vannak elég durva arc haverjai, ha begőzöl nem tudom mire képes, főleg ha pénzről van szó. Mit tegyek?
2011. dec. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem adnám el a házat, pláne a jelenlegi gazdasági helyzetben (az ingatlan ára a béka feneke alatt van).


Esetleg a saját részedet eladhatod, így pénzedhez jutsz + a tesódnak is megmarad az ő része.

2011. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de egy fél házat ki vesz meg? Szerintem ez nem működne...Vagy lehet ilyet is?
2011. dec. 3. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudná eladni a saját részét????
2011. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
......................................................
2011. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet,fogalmam sincs mit tegyek.fél házat senki nem vesz.ha nagyon muszáj én a helyedben valahogy csak eladnám.van lehetőség perre,de az sokáig tart,annyi idő alatt pedig lehet megoldódna a problémád...ezt is vedd figyelembe.

Nálunk már nincs idő várni,nem bírjuk tovább velük,mi sajnos együtt is lakunk :(

Sok sikert!

2011. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!