Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura hogy egy 32 éves...

Nem fura hogy egy 32 éves házaspár 18-20-22 évesekkel bulizik?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremékről van szó. 32 éves ő és a férje is, és az utóbbi 1 évben egy nagyobb baráti társaságuk lett (kb 10-15 fő), de mindegyik 18-22 évesek. Együtt járnak koncertekre, diszkóba, kirándulni stb. Van már nekik egy 8 éves kisfiuk, őt is viszik magukkal pl kirándulni. Persze a társaságban ők az egyetlenek akiknek van már gyerekük. Ez nem fura?
2011. nov. 23. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

NEKEM AZ A FURA, hogy az azoknak az embereknek fura ez, akik BESZÜRKÜLVE OTTHON ÜLNEK HAMBURGERT ZABÁLVA A KANAPÉN ÉS ezen csodálkoznak!


Ez a házaspár legalább nem ilyen unalmas panelproli, aki csak a gyereknevelésen tud sírni és csak zabálni meg hízni, majd irkálni a GYIK-re hogy "van egy gyerekünk, megcsalt a párom".....VAJON MIÉRT?!?! Csak nem azért, mert valami miatt szűk a gatya és lepattan a gomb??!!

2011. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
JA és legalább az a 8 éves gyerek "MEGTANUL" kirándulni, azaz MEGTANULJA, hogy milyen jó dolog a mozgás és a természet szeretete. Nem panelproli család gyereke, aki csak a számítógépes játékokhoz ért és chips-et zabál egész nap, míg anyuci nézi a Barátok Közt-öt.
2011. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Asszem nem jól értelmezted a kérdést. Nem az életmódjukra irányult, hanem a baráti körükre, akik 18-22 évesek.


Én sem vagyok panelproli, ahogy te fogalmaztál, nem ülünk állandóan itthon, mi is kirándulunk a barátainkkal, pókerezünk, kocsmázunk stb. De a barátaink a mi korosztályunk. Ebből indult ki a kérdés, nem abból, amiről te írsz.

2011. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Eddig nem is gondoltam cikinek, hogy unokatesómékkal szoktunk bulizni. Mi a férjemmel 30, 31 unokatesómék meg 18 és a baráti köre is olyan 17-22 :), a nagynéném is be szokott szállni, ő 42, sőt van egy barát házaspár akik 32 és 62 éves. A barátnőm férjével is jól elszórakozunk :).

Egyébként van két pici gyerekünk (1,5 és 3 évesek), nem vagyunk az a bulizós fajta, de 1 hónapban 1x előfordul egy szülinap vagy valami és olyankor jókat ugrálunk a Tankcsapda számokra :):):)

2011. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!