Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit a párod nem tud...

Mi az amit a párod nem tud megcsinálni? Házimunka, javítás, bármi?

Figyelt kérdés
Nem csak nők válaszát várom!

2011. nov. 22. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőm nem tud Tv-t szerelni.
2011. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem tud kötni. :D
2011. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nem tud főzni,ezen kivül minden házimunkához ért és ezermester.
2011. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzni nem tud. De lehet, ha megpróbálná, mégis tudna. :)
2011. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Házimunkába besegít. A javításban annyira nem jeleskedik, nem volt kitől megtanulnia ezeket. Apám szokott megjavítani ezt-azt nálunk, ő viszont ezermester.
2011. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Házimunkát bármit megcsinál,kérés nélkül.

Szerelni is gyakorlatilag bármit,szerelőt még nem hivtunk soha.

De ő egy ritka példány,nem is eresztem :):)

(exeim műszaki analfabéták voltak akik a házban csak rongálni tudtak,és még a zacskós levest is odaégették).

De én is megszerelgetek amit tudok.Főzni én főzök finomabban :)

2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Bármit.

Kivéve szervezési feladatok, leragad apró részleteknél, a nagy egész meg szétesik.

A-ból B-be szerinte a legrövidebb út C-n, E-n, G-n, P-n és Zs-n keresztül vezet. Ha mondjuk időhöz nem kötött dolga van a 11., 3., 6. és a 15. kerületben, akkor elmegy 11-be, onnan a 15-be, utána a 3-ba (érintve a hatodik kerületet!!), majd utána megy a 6-ba.


Úgyhogy nyaralást pl úgy osztjuk, hogy ő elmondja a kívánságait (célország, időszak, szállás jellege, utazási eszköz), én meg egy nap alatt megszervezem, akkor is, ha körút. Egyszer próbálta ő is, végül nem mentünk sehová, annyira belegabalyodott :)

2011. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Bármit megcsinál, ha nekidurálja magát, de a takarítást hanyagolja. Így van bekötve. Kivirágzik a kövezet, mire a partvist két méterre megközelíti.

A javításban kiváló, csak maximalista, szerinte nem elég beleverni két szöget, aztán jó lesz még pár évig, hanem akkor faragjuk újra a széklábat, fessük le, sőt, cseréljük le az egész garnitúrát... szóval inkább én beleverek két szöget.

De remek szakács. :) És azt szereti is csinálni.

2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Miért lettem lepontozva??

A barátnőm tényleg nem tud TV-t szerelni.

2011. nov. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit.


Nálunk is az a helyzet ahogy a,tegnap 14:38as írta. A párom megfőz,megsüt,kitakarít,mos,de a szereléshez analfabéta.


Sokszor mondom hogy inkább fordítva kellett volna megszületnünk,mert én hamarabb "megjavítom a vízcsapot" mint ő!

2011. nov. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!