Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám alkoholista nem bírom...

Apám alkoholista nem bírom tovább eljutottam oda hogy megölném vagy én haljak meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 05:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dolgokat édesanyáddal és kezdjétek meg a válást.Egy alkoholistával csak a bajok lesznek később , ki fogják rúgni a munkahelyéről , le fog épülni és továbbra is csak inni fog mint a kefekötő.Egy ügyvédet keressetek fel mindenképpen.Persze előtte próbálhattok segíteni neki de gondolom már mindent megtettetek , egyetlen megoldás a válás.
2011. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezen a telszámon kaptok segítséget:06707797970 vagy ha telefon nem megy írj mailt a psziches.o.s@gmail.com mailcímre,ők segítenek,de próbáljátok felvenni velük a kapcsolatot minél előbb.Írj ide ha van valami,szerintem már sokan várjuk,hogy jól vagytok e,sikerült e valamit lépnetek ezügyben.
2011. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Bocs csak suliba voltam, am még nem beszéltem anyummal. majd fogok, a tanáraimmal nem fogok ilyenekről beszélni mert nem tok és nem is akarok. A többi tanácsot majd megbeszélem anyummal köszönöm szépen:)
2011. nov. 21. 15:28
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi ujsag, tudtak segiteni azon a 2 szamon, amit ajanlottunk?
2011. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
engem is érdekel h mi van veletek
2011. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az egyik legnagyobb boxololónak az alkoholista apja volt az első, akit kiütött. Azután többet nem ivott a fater, vissza vett egy kicsit.
2011. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia,

Most lattam a kerdesed.Mi ujsag?Megoldodott?

2015. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!