Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta meghalt a mamám, azóta...

Mióta meghalt a mamám, azóta minden szar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mamócámat nagyon szerettem.de sajna meghalt.rengeteg baja volt.szegénynek.azóta az gész élet szinte tiszta baj.apa vállalkozásával bajok voltak.azt se tudjuk biztosan hol fog dolgozni.anya se keres sokat.de nemcsak ez a baj.apának sincs egészsége,és a vállalkozásából kifolyólag más baja is volt.meg mindig veszekedés volt.annyit tudnék írni.mit csináljak?annyira szar.minden kínom van.nem a pénz érdekel!hanem az hogy ne legyenek veszekedések.meg minden.hogy nyugodt,rendes környezetem legyen.szeretnék elutazni valahova.de egyelőre oda se studok.mit csináljak?könyörögöm,segítesetek.olyan rossz!hogy oldjam meg?
2011. nov. 11. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon családban vannak gondok-bajok, főleg a pénz miatt. A legfontosabb a megértés és a törődés ebben az esetben. Az elkeseredettség és a düh nem vezet jóra.
2011. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de néha az ember azért felpaprikásodik rendesen.én meg sírok mint a fene.köszi a váalszt:)örülök hogy írtál.de amúgy igazat adok neked.
2011. nov. 11. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, de hidd el, sokak szenvednek mostanában... Elég, ha csak bekapcsolod a tv-t és látod a sok szívtelen kilakoltatást, meg a sok gyilkosságot stb. :(


Tudom, hogy a pénz, anyagiak miatt sok a vita, de hidd el, mindenütt idegesek most az emberek, csak hogy ez nem vezet semmire.

Ha bepöccen valaki a családban, mondd meg, hogy így is rossz a hangulat így is nagy a szomorúság, és ilyenkor inkább össze kell fogni, beszélgetni, együtt lenni.


Remélem, könnyebb lesz idővel a lelked!

2011. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
másodiknak is hálásan köszönöm:Dén is nagyon remélem.egyrészt,ebbe egy idő után bele lehet ropppani,másrészt e ddig sokkal jobbvolt.
2011. nov. 23. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez működött:kimentem a mamám sírjához, és megbeszéltem vele a dolgokat gondolatban.Ő mindig azt mondta, ha panaszkodtam neki: nem baj, csak háború ne legyen!

Nem tudom, tanulsz-e még, de ha igen, tanulj ezerrel, hogy eredményeiddel otthon vigaszt tudj nyujtani, diákmunkázz, ha van lehetőség, segíts otthon a ház körül,legyél te a "nyugalom szigete" ebben a zűrzavarban, és alkalmas időben beszélj erről mindenkivel, de szerintem egyenként külön külön.Hová szeretnél utazni?

2011. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Most biztosan nagyon rossz, de ennek egyszer vége lesz. Efelől légy biztos. Szerintem arra figyelj, hogy próbáld meg az elmédet tisztán tartani, hogy ne keveredj bele a család "szarába".


Sajnos a szüleit később az ember nagyon könnyen - akaratlanul - lemásolja a saját életében.


Nagyon jó, hogy rendes környezetre vágysz. Sose mondj le róla. Lehet, hogy most pillanatnyilag ez nem adatik meg neked. Tudom, hogy szarul hangzik, de vannak helyzetek, amikből csak idővel lehet kikeveredni.


Figyelj magadra amennyire csak tudsz - és légy türelmes velük. Ők valószínűleg nagyobb bajban vannak mint te, csak nem elég okosak, ha téged is belekevernek. Ez nem a te hibád. Próbáld meg magad megerősíteni, olvass, sportolj, vagy foglalkozz bármivel, amit szeretsz, ami jobb kedvre hangol. A saját világodban Te vagy a legnagyobb hatalom.


Én annak idején megszöktem otthonról, de visszamentem. Nem mondom, hogy értelmetlen volt, de utólag látva a megoldást csak az idő hozta meg.

2011. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ungvárra(kárpát-Ukrajna)ott van rokonom akit szívesen meglátogatnék,mert ő nem minidg tud eljönni.habár utólag kiderült hogy tavasszal apáék elvihetnek,mondták h ha akarom akk elmegyünk:)
2011. nov. 24. 12:40
 8/9 anonim válasza:
Ungvár szép, én is a Kárpátokban lakom, csak még onnan jóval délkeletre. Biztosan fel fog dobni :)
2011. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)utolsónak:egyetértek.Ungvár tényleg gyönyörű:)az néha tényleg fel dob ha arra gondolok.
2011. nov. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!