Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy ilyen kapcsolat?

Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismertek olyan házaspárt, ahol kb két teljesen különböző ember jött össze és még mindig boldogok? úgy értem a kettő különbözőt, hogy: a nő világéletében csendes volt, nem voltak barátai, nem járt bulizni, sokáig tartott neki ,amíg megnyílt valaki előtt, ez nem jelenti azt, hogy szent életet élt mindig...a pasi: nyitott, közvetlen, kb minden második embert ismer, aki szembejön vele, nagyon haverja, barátja van, bulizós stb...Szerintetek vannak ilyen párok, vagy esélytelen az egész?
2011. okt. 16. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
hát, így túl nagynak tűnik a különbség, szerintem hosszú távon esélytelen.
2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is ilyenek vagyunk a párommal, én bulizós voltam mindig, hangosabb fajta vagyok, nemvagyok egy nyugodt természet, a pasim meg sose bulizott, csendes, nyugodt és meg kell mondjam sokkal jobban kijövök vele, mint régen a hozzám hasonlo srácokkal, mert szinte soha nem vitatkozunk, megnyugtat engem, jo hatassal van rám, ő meg imádja hogy ilyen határozott vagyok, nem szereti a csendes lányokat.

25/N

2011. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem működhet, hiszen közben mindkettőjüknek megváltozik a személyisége a sok együtt töltött idő után, pl. a nő nyitottabb lesz, a férfi pedig kicsit visszafogottabb, stb...
2011. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és én, mint a tűz és a víz, mindenben különbözünk. Mindenki azt jósolta, hogy mi aztán hamar szakítani fogunk. Januárban lesz a kilencedik házassági évfordulónk, már megérte... de ráadásul egyetlen viharfelhő sincs a kapcsolatunk felett.
2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet. Igazából ha két teljesen különböző ember van kapcsolatban, akkor úgy szokott lenni, ahogy a barátnőméknél volt. Vagy a lány vagy a fiú áll a ketrecben(visszahúzódó, vagy vannak adott nézetei, pl. nyugis életre vágyik később, nem buli, Fanta New york, hanem gyerekek, vidék stb.). A ketrecből fogja a kezét a kint állónak.

Na most vagy behúzza a kint állót a ketrecbe, vagy a kint álló húzza ki a ketrecből az abban állót. Mert nem működik az soká, hogy ha így állnak. Előbb utóbb valaki beadja a derekát. Ha ez elmarad, akkor szakítanak. Ha nem, akkor valószínűleg nem. Mert ha belegondolunk, az később nem lenne jó kapcsolat, hogy ha a nő mondjuk bulizni akar, de ott a gyerek....és a nő elmegy bulizni, az apa meg otthon vigyáz a gyerekre /gyerekekre? Ennek így hamar veszekedés, válás lenne a vége. Persze ez egy kicsit eltúlzott példa volt. De valami ilyesmiről lenne szó.

2011. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is különbözünk, de imádunk bújni és szeretgetni egymást.

Barátom nyugodt nehéz kihozni a sodrából, sokat olvas, nem beszél sokat

Én meg inkább kicsit balhés vagyok, szóval ha van egy konfliktus nem csendbe ülök, hanem kibeszélem magamból.

2011. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 16. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
amig az életcélok ugyanazok addig működhet.
2011. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!