Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi részesedést adjak?

Mennyi részesedést adjak?

Figyelt kérdés
Kézművességi (és egyebek) vásár lesz nemsokára, de sajnos valamilyen okból kifolyólag nem tudok részt venni rajta. Egyik ismerősöm azonban megy saját készítményekkel (ruhákat varr) és megkérném szépen, hogy vigyen el néhány általam készített karkötőt is. Nem várnám el ingyen, viszont nem tudom, hogy mennyit illik felajánlani cserébe. Kb 800 Ft-ért lehet árulni darabját, ha én mennék ennyit kérnék, és ha elvállalja ő is ennyit fog. Ebből mennyit ajánljak fel neki, mikor megkérem a szívességre? Majd úgyis megbeszéljük, hogy akkor mennyi legyen, de mondjatok egy összeget ami ideális, hogy ne mondjak se túl keveset se túl sokat neki.
2011. szept. 24. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, most látom hogy rossz kategória...
2011. szept. 24. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
15 % az elfogadott.
2011. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15-20% korrekt. Más lenne a helyzet, ha egyébként nem menne. De így, hogy a saját termékét is viszi, nagyjából ennyi a reális.
2011. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán az is lehet , hogy nem kér semmit amiért eladja az árudat. ha barátok vagytok vagy barátnők ..én biztosan nem kérnék semmit amiért segítenék eladni a karkötőket. főleg , ha rá vagy a pénzre szorulva.Az is más "tészta" ha nagyobb értékű árút adna el. /Pl. 10-20-ezer ft/ aztán meg ...üzlet az üzlet? NEMTOM.U.I: ezért nem gazdagodtam meg eddig , mert nem vagyok pénz centrikus.
2011. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!