Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Avatkozzak be a szüleim...

Avatkozzak be a szüleim házassági kapcsolatába? Azt szeretném ha elválnának.

Figyelt kérdés
Amióta csak az eszemet tudom,rossz a családi állapotunk.Már félek apámtól,nagyon indulatos.féltem anyát és a nővérem.Nekik jobb a tűrő képességük mint nekem,nekem ez már sok.apám egy idegbeteg.Mindenki tart tőle,csak a gond h anyukácskám sajnos nem mer belevágni a válásba,és én így tovább nem bírom.(16voklány)
2009. ápr. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugy jarsz mint Noemi a Baratok koztben.

Szerintem a legjobb a szulokre hagyni, akkor is ha a te apukadrol anyukadrol van szo...

2009. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rájuk, és kezdj el azon gondolkodni, hogy gyűjts az elköltözésre, és te majd csináld jobban. Én is szeretném, ha az enyémek elválnának, évek óta, de semmi nem segít, úgyhogy én elmegyek, ők meg veszekedjenek tovább, de nélkülem...
2009. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tudom,hogy milyen nehéz lehet neked mert mi is így voltunk pár évvel ezelőtt.Csak nálunk az anyám volt alkoholista(a durvább fajta aki mind a hármunkat megvert ha részeg volt)Amikor a kishúgomat 2 napra részegen elvitte,és apám végre megtalálta őt,akkor mind a hárman apánk elé álltunk,és azt mondtuk neki,hogy vagy elválik vagy megyünk az intézetbe...(gyerekek voltunk,és még ez is jobb megoldásnak tűnt mint évekig egy alkoholistával együtt élni...) Apánk akkor úgy döntött,hogy nem hagy cserben minket és elvált....De nem biztos,hogy ez nálad is bejön,mert a nők másképp gondolkodnak,és lehet hogy anyudnak tényleg nehéz elszakadnia attól akit szeretett és mégiscsak a gyermekei apja...Légy erősebb,és akkor könnyebb lesz neked is a későbbiekben...
2009. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bízd ezt rájuk. Nem olyan könnyű elszakadni valakitől akivel éveket leéltél, gyereket szültél neki stb. És ne feledkezz meg arról se, hogy Ti a nővéreddel pár éven belül kirepültök, valószínű anyukád nem akar teljesen egyedül maradni.

Mit jelent az, hogy indulatos? Agresszív is olyankor vagy "csak" ordít, csapkod stb? Mert azért nem mindegy. Nem megsérteni akarlak, de a kamaszok is épp elég vitát tudnak kirobbantani otthon.

2009. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19:03szomorú élet,és végül jól alakult:)A családban apám iszik,nam ost gondolj be,ettől is félek:(de megfogadom az eddigi tanácsaitokat gyűjtök pént és lécelek,eddig is ez volt a tervem de megerősítettétek,köszönöm az önbizalom sosem árt:)
2009. ápr. 23. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:
10:31.Sokan ezzel nyitnak h lehet h a gyerek a hibás.Nem érzem magam gyereknek sőt már nem is vok az,sajnos több eszem van mint apámnak.Ha igazán megszeretne minket becsülni akkor nem alázna és bántana minket minden második szavában.Én nem tehetek semmiről állandóan nyaliztam neki h hátha észre veszi h kedveskedni akarok,de nem mindig én voltam a sz*r!Rengeteget kaptam mrá tőle és nem igazán bírom már tovább.Nem lehet így élni.Ha esetleg ismeretlen társaságban vok nincs önbizalmam,mert apám belém nevelte h kaki vok,és ezen nem tok változtatni ez ösztön!Persze próbálok szabadulni a hülye nevelésétől!
2009. ápr. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!