Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárult a családom, hogyan...

Elárult a családom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A családom el akar küldeni minél távolabb mondván ,hogy elegük van belőlem ... Soha semmi rosszat nem csináltam :/ Olyanokat vágnak a fejemhez ,hogy pl : Ha nagymamám meghal az az én hibám lesz (Tavaly műtötték nemtud felépülni) Mert én kikészíttem idegileg amikor pont ,hogy segíttek neki ... Anyukám meg : Nyugi nemhagyom hogy apád bármit csináljon veled ! Most meg követi mint egy kutya :/ Segíttek itthon amibe tudok...Lassan már olyan vagyok mint egy mosott sz*r .Tényleg ha bárkinek kellet valami én ugrottam ... Lehet nem voltam jó és nem voltam rossz és mindig azt kaptam ami járt ... Még csak rajtuk sem élősködtem megdolgoztam a pénzemért :/ És körülbelül május óta mindenért én vagyok a hibás . És most minnél messzebb akarnak küldeni :/ Szerintetek ?
2011. aug. 29. 13:18
 1/9 anonim válasza:
42%
Hány éves vagy?
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket.
2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Biztos nagyon rossz lehet neked.

Sajnos nem tudok neked segíteni, nem akarom hogy valami olyat mondjak ami erre a dologra nem megoldás, és te meg azt tedd,kitartás

2011. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első : 16 vagyok .
2011. aug. 29. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tegyél nekik szivességet: költözz be az iskolád kollégiumába
2011. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Költözz el. Jobb lesz neked nélkülük. Akikkel akarod, tartsd a kapcsolatot a családból és látogasd őket akkor, amikor azok nincsenek ott, akik el akarnak küldeni.

Mondom ezt úgy, hogy én úgy értelmezem a problémát, hogy a szűkebb családod, akar elküldeni. Ha bővebb család sem szívlel,akkor neccesebb.

Én qurvára megsértődnék rájuk és ha ez lenne, ak feléjük se köpnék egy jó darabig. Bár ez tényleg a korodtól és az anyagi függetlenségedtől függ.

2011. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem beszélhetünk anyagi függetlenségről. Még iskolaköteles 2 évig.
2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azért 16 évesen nem egyszerű saját lábadon megállni, de kívánom, hogy minél hamarabb tudj új életet kezdeni és boldog légy !

azért ilyenkor elgondolkodom, hogy az ilyen szülőnek minek gyerek?hogy legyen kin kitöltenie a haragját stb... mert nekem is van ilyen ismerősöm, aki carba sem nézi a gyereket, de mellette még lelkileg is terrorizálja !:(

2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt feldolgozni, ám lehet, az a legjobb mindenkinek, ha tényleg elköltözöl. Akár kollégiumba. A dolgok nem mindig azok, amiknek látszanak. (Sőt, legtöbbször nem azok, amikor az élet dolgairól van szó.)


Az emberek nem tökéletesek, nekem sem kell annak lenned, hogy szeressenek. Sőt, még csak nem is jók vagy rosszak vagyunk, hanem egyszerre vagyunk jók és rosszak. Különféle tulajdonságok mintái tesznek egyedivé minket.


Egyet ne tegyél! Ne engedd, hogy elhitessék veled, hibás vagy valamiért, ami nem igaz. "Idegileg kikészíteni" amúgy is azt lehet, aki azt maga is akarja. Megütni fizikailag meg lehet bárkit, de a "lelki terror" feltétele a fogadókészség is. Vannak extroveltált és introveltált orientációjú típusok az emberek között. Akik az önbecsülésüket mások véleményére alapozzák, azokat könnyebb szavakkal bántani. Nem tudom, te melyik típus vagy, vagy akár nagymamád milyen ember. Az az egy biztos, hogy ha meghal, annak nem te leszel az oka, kivéve, ha megölöd őt valamilyen fizikai módon.


Ez egy érzelmi zsarolás, egy játszma, amit ismerek, és nagyon utálom is. Tényleg a legjobb neked is, ha jó messzire vagy ettől. Nagyon sajnálom, hogy ez jutott neked, a családját senki nem válogathatja meg. (Illetve van olyan nézet, amely szerint nem véletlenül születünk oda, ahova, hanem azért, mert ezzel valami dolgunk van az életben. Ha innen nézem, akkor pont most van az életed egyik fordulópontja. Ez jelenthet azonban jót is!)

2011. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!