Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni, hogy...

Mit lehet ezzel kezdeni, hogy képzeli?

Figyelt kérdés

Mondom apámnak, hogy elvárom,hogy tisztelettel beszéljen velem. (én adok neki munkát, ugyanarra a kérdésére 5-ször is rendesen válaszolok, mert elsőre nem fogja fel)


Erre a válasz: miért, ki vagy te,hogy veled tisztelettel kell beszélni?



Döbbenet, hogy képzeli ezt. SEnki nem alkalmazza rajtam kívül.

Ez azért nagy pofátlanság,hogy ilyet mert nekem mondani.


2011. aug. 25. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélnék vele, ahogy Ő velem.
2011. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen bszélj ùgy vele, ahogyan õ beszél veled.
2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy aki a megélhetésedet biztosítja!


Egyébként értékes a munkája, vagy csak azért vetted fel, hogy éhen ne haljon?

2011. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ELég nehéz vele, nem szeret dolgozni semmit se.Ezrét is rúgták ki.
2011. aug. 25. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a mamám is ilyen, nincs nagyon otthona, mert mindenét a nagybátyámnak adta, aki azóta már meghalt. Az anyukámnál van rengeteget, de állandóan beleszól mindenbe, úgy viselkedik, mintha anya lenne a vendég, aztán meg: nehogy már x évesen a gyerekem szabályokat állítson...
2011. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És hány éves?
2011. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
50
2011. aug. 25. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem vagy jótékonysági intézmény. ha nem dolgozik rendesen és nem adja meg a másik, felnőttnek járó tiszteletet, akkor mehet. Nem a te dolgod munkát biztosítani neki.
2011. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

szerintem lehet, hogy nem akar ő megbántani téged, csak tudod...az is lehet, hogy kicsit megalázónak érzi, hogy te adsz neki munkát, pedig ő az édesapukád, és férfiként ez neki nem biztos, hogy olyan könnyű...és ez kihat a viselkedesére is...

ha régen nem volt ilyen, akkor emiatt is lehet, bár ezt te tudod jobban, csak erre gondoltam, amikor olvastam a kérdésedet...:)

próbálj vele türelmes lenni, mégis csak az apud...még ha nehéz is, és ne kezdj vele vitatkozni, mert abból semmi jó nem lesz...hanem pl. kérdezd meg, hogy miért beszél így veled, és hogy te szereted őt, és nem szeretnél vele veszekedni...

nincs más ötletem:$:)

2011. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* az lemaradt, hogy ezzel nem azt akartam írni, hogy ne adj neki melót, mert akkor az lenne a rossz, csak hogy vhogyan próbáljátok megbeszélni, hátha elmondja miért is ilyen veled:)
2011. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!