Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Attila...

Mit gondoltok az Attila névről, ha fiúnk lesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Én apám is Attila, akit utálok, és van még egy olyan ember aki közel állt hozzám,de csalódtam benne, őt is így hívták.ezért nálam ez a név nem szimpatikus.
2011. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, sok Attila van de vannak ennél gyakoribb nevek is(József, János)
2011. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Más név nem tetszik,pont ez?
2011. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Túl sok az Attila. Nem tetszik, mert apám is Attila akit utálok."


ezt akár én is írhattam volna :)

2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név és a becézése Atus az annyira jó:D

12L

2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szerintem.
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, de annyira sok Attilát ismerek hogy ez elijeszt.
2011. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

tegnap 20:35 ha neked nem tetszik az Attila, helyes az Atilla is. Az is használatos magyar név, csak sokkal ritkább, hiszen az Attila "sokkal jobban néz ki".


Amúgy ezt h: az én apám is Attila, én utálom.. én is írhattam volna!

De amúgy ismerek kedves Attilákat is. :) Sztem eltekintve apámtól, szép, ősi magyar név! :)

2011. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak rossz élményeitek az Attilákkal kapcsolatban, mert igen, sok van már belőlük. Viszont ez elég gyermeteg felfogás, hogy azért nem szimpi a név, mert számomra ellenszenves embereket juttat eszembe. Meg kell tanulni objektíven értékelni.

Nekem volt már több negatív élményem is olyan nevű emberekkel akik nevét boldogan adnám majd a gyermekeimnek... Durva lenne, ha azért nem adnám a lányomnak a Diána nevet, mert egyszer volt egy Diána nevű ismerősöm aki egy velejéig romlott, arrogáns bunkó nőszemély volt... Na bumm..


Amúgy pedig a kérdésre válaszolva, szerintem is az egyik legszebb fiú név az Attila, csak már tényleg sok van belőle. Ettől függetlenül, Annából és Liliből is rengeteg van mégis a játszótér harmadát így hívják... Szóval teljesen minden milyen tucat neve van, a lényeg, hogy szép legyen. Ennyi erővel ne üljetek jó kocsiba, mert rajtatok kívül több milla embernek ugyan olyana van és hát már elég avétos akkor...

2011. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

az én férjem Attila és ha fiúnk lett volna, akkor az ő nevét kapta volna,

szóval igen szép név, de csak lehet azért tetszik annyira mert a férjemet is így hívják :) Atikám :)

2011. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!