Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek az a név,...

Hogy tetszik nektek az a név, hogy Bendegúz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

másodunokatestvéremet Bánfi Bendegúz Balázsnak hívják :)

szerintem aranyos név

még kisfiú, mi Bendinek hívjuk

2011. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Idétlen név.
2011. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Regős Bendegúz a becsületes nevem :))


Férjem azzal fenyegetett, mikor terhes voltam, hogy a fiú lesz, Bendegúznak nevezzük, ha lány, akkor meg Bendegúzkának :)


De viccen kívül, az a gond vele sztem, hogy komolytalan... Már nem a férjem, hanem ez a név :)

2011. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,biztos nem hívnám így a gyerekemet.
2011. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Egyből ez a szóvicc jutna eszembe és nem én lennék szerintem az egyetlen: Bendegúz, be ne púzz.
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

engem szid aki a nevet szidja és mellesleg bizonyára búza, miért kell az hogy egy név komolya legyen, miért kell az hogy komolya legyek? ha kell komolya vagyok és bebizonyítom mire vagyok képes, de ha minél több dologból viccet csinálok annál könnyebben veszem a kakadályokat, persze itt nem az anat szigorlatra gondolok :D

ossz

2013. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
és mellesleg 90% hogy igazam van .D
2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!