Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név teccik jobban?

Melyik név teccik jobban?

Figyelt kérdés
Antónia,Niki
2011. júl. 22. 17:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
inkább Niki, de főleg egyik sem
2011. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Jó azt hiszem sikerült eldöntenem am itt azt olvastam az egyik komentben hogy egy harmadik nevén szólítottak egy gyereket hát ez elég különös mégegyszer köszi mindenkinek
2011. júl. 22. 17:43
 23/28 anonim ***** válasza:

a Niki remélem csak becenév, ha nem, akkor Antónia.

Ha viszont az, akkor a Nikolett a jó.

2011. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 tetris ***** válasza:

A legeslegjobban az tetszene, ha jobban ügyelnél a helyesírásra.

"Teccik" helyteten, helyesen írva: tetszik.

(Nem kioktatás akart lenni, de megőrülök a mai fiatalok helyesírásától!)

2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt már megmagyaráztam egyszer az előző komentbe 2 ez kérdés volt normális vélaszokadt szeretem volna kapni nem pedig ki oktatást am meg ezen nem vagyok megsérődve csak válaszokat várok de am meg köszi hogy szóltál de már elődted is írták.
2011. júl. 22. 18:16
 26/28 A kérdező kommentje:
Legközelebb majd jobban figyelek mert be ismerem a helyesírásom nem a legjobb de ennek is meg van az oka
2011. júl. 22. 18:20
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem az Antónia sokkal jobban tetszik, de ne mi döntsük el, hogy hogy hívjanak a többiek! :)
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
ez igaz de valahogy úgy gondoltam hogyha én nem tudom eldöntenni mejik a jobb akkór megkérdezem itt és végülis ezektől kicsit összezavarodtam de végülis sikerült döntenem
2011. júl. 22. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!