Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel menjek a hétvégén?

Kivel menjek a hétvégén?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élek Budapesten. Ezen a héten a szüleimnél voltam vidéken, őket nagyon ritkán látom. Most feljöttem Pestre.

Holnap hívtak a szüleim a veszprémi utcazene fesztiválra, de mivel a párom most szabin van, ő hívott Szolnokra, ahol apukájához mennénk, de főleg kettesben lennénk. A jövő hetet a szüleimmel fogom tölteni. A párom augusztus első felében is szabin lesz, akkor itthon a lakásban fogunk dolgozni.

Nem tudom, kivel menjek most? A szüleimmel, akiket amúgy ritkán látok, na meg a fesztivál is érdekel (viszont most majdnem két teljes hetet náluk töltök), vagy a párommal, akivel együtt élek, de valószínűleg csak most tudnánk egy kicsit együtt nyaralni. Nem tudok dönteni, segítsetek! Köszönöm.


2011. júl. 14. 21:31
 1/4 anonim válasza:

Öszintén szólva az én véleményem szerint most a párod jön,hisz irtad, hogy ezen a héten a szuleidnél voltál,

meghát csak most tudnátok együtt nyaralni...

a szuleidnek nem kell kivenniuk szabit hogy veled lehessenek szerintem...

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is a pároddal menj.:)

Ja és kellemes pihenést!:)

2011. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok az utcazenén, hát marha jó az egész, gyertek a pároddal ide, nem bánjátok meg :)
2011. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül eljöttem vele. Próbáltam rávenni az utcazenére, de nem akarta :(
2011. júl. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!