Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság aki nem néz ki...

Manapság aki nem néz ki r_bancosan az labdába sem rúghat?

Figyelt kérdés

aki nem néz ki, öltözik és viselkedik úgy mint egy könnyűvérű nőcske azt már a pasik észre sem veszik? jó most mondhatjátok hogy nem kellenek az ilyen nők meg stb...

de megfigyeltem, hogy az ilyen feltűnő lányok körül mindig zsonganak a pasik, minden ujjukra találnak sokat is.


2011. júl. 5. 13:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ti fiatalon a kockás ingű kordgatyás fiúkra buktatok, ők miért lennének mások
2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy tök buta irigy lány kérdése.

Jó alakom van szép nagy mellem amit mindig ki rakok a nagyközönség elé, odafigyelek az öltözködésemre a külsőmre, szeretem mutogatni magam, de mégsem vagyok ribanc.

Akik a szép dekoratív lányokat leszólják úgy hogy nem is ismerik azok nagyon irigyek.

2011. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Kedves kérdező.Az értelmes, odaadó, érett férfiak nem a ribancos kinézetü nőkre buknak, hanem a belső értékek alapján és persze szimpátia alapján választanak párt maguknak.Úgyhogy légyszives ilyet ne gondolj, hogy mindenkinek a ribancos kell.Gondolom neked is egy értékes pasi kell, nem egy hülye aki a ribik után szaladgál.
2011. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
63%

Irigység! :)

Egyébként te miről beszélsz? Hogy a médiában is ez fut? Mondj már egy példát. Mondjuk Zimány Linda? Nem csipálom a drágát nem azért mondom mert nagyon kényes, de pl. rendkívül csinos és dekoratív hölgy. Ő lenne az egyik k*rva? Nekem a k*rvás öltözék nem azt jelenti hogy 10 centis sarok miniszoknya, dekoltázsvillantó póló. Hanem aki az út szélén áll és mindene kint van. Egy nő legyen nő. Mi ebben a baj? Én imádok nőiesen öltözködni sokat adok magamra, műkörmöm is van és még sorolhatnám. Ép ma vettem egy gyönyörű 12 centis magassarkút is. Ez nőiesség drágám, nem k*rvaság. Ne irigykedj már hanem inkább próbálj nőiesebb lenni. Még szép hogy ez kell a pasiknak. Szánalomból senki nem fog észrevenni. Úgyhogy turbózd az önbizalmadat, mert a kisugárzás az ami igazán meggyőző, a panaszkodás, meg a szép nők lek*rvázása helyett.

22/L

2011. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg a szép és a nőies nők a kelendőbbek, de láttam már abszolút előnytelen külsejű, rosszul öltözködő, sőt, csúnyácska nőket, akiknek szintén sikerült társra lelni...szóval, ez egy érdekes téma. Szerencse kell ehhez is, mint sok minden máshoz az életben.
2011. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jogosan tetted fel a kérdést, de ha azt vesszük az ellenkező tipusú lányok is elkelnek.

Na azért ez nem mindegy.

2011. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

nem olvastam a kommenteket ugyan, de

ezt én is észrevettem!!!

ha ribisen öltözöm, mindenki forog utánam, meg szemez, meg flörtöl velem, ha meg szolidan, akkor csak akkor vesznek észre, ha szembe jövök, hogy kikerüljenek...

2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez van, a férfiak vizuális típusok. Amúgy nőknek is az izmos, jól öltözött férfiak tetszenek, nem értem mi a probléma.
2011. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Hiába, a nők is sok esetben az izmos, széles vállal rendelkező pasikat veszik emberszámba csak.Ez van...
2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!