Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság aki nem néz ki...

Manapság aki nem néz ki r_bancosan az labdába sem rúghat?

Figyelt kérdés

aki nem néz ki, öltözik és viselkedik úgy mint egy könnyűvérű nőcske azt már a pasik észre sem veszik? jó most mondhatjátok hogy nem kellenek az ilyen nők meg stb...

de megfigyeltem, hogy az ilyen feltűnő lányok körül mindig zsonganak a pasik, minden ujjukra találnak sokat is.


2011. júl. 5. 13:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy buta vagy. Te nem tudod, hogy az illető nő tényleg könnyűvérű, vagy csak szeret úgy öltözködni. Egyszerűen nem lehet megállapítani. Én sem állapítom meg rólad, hogy műveletlen proli vagy, pedig az írásod stílusa erről árulkodik.

A következő dolog az, hogy a nő egy másik nőre akkor is azt mondja, hogy riban.c, ha csak kint van a válla, mert irigykedik. Ilyenek a nők, rivalizálnak, jobban, mint a pasik.

Harmadszor, a férfiak azt a nőt fogják kajtatni, amelyiknél sejtik, hogy lehet esélyük, és ez nem mindig a legfullosabban kinéző egyed. A lélegzetelállító nőket kevesebben ostromolják, mert a férfiak felének elmegy az önbizalma, ha rájuk néz, így meg sem próbálnak kikezdeni vele. Az átlagosabban öltözködő nőknél bátrabbak lesznek, tehát többen fognak rájuk nyomulni. Megállapítható, hogy nem létezik olyan ronda nő, akiért ne lenne oda legalább 1 pasi. Fordítva már nincs így.

És utoljára, nem annyira nagy dolog, ha egy nő az ujja köré csavarja a férfiakat, mert erre minden nő képes. Arra kell koncentrálni, hogy a férfiállomány jó minőségű legyen, mert mire megy a nő az ujja köré csavart macsókkal, léhűtőkkel, dzsigolókkal? Ezért nem kell irigykedni, hanem megtalálni azt, akit érdemes megkaparintani.

2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%
de ribinek sem*
2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a legjobb barátaim mind fiúk. Mindig velük bulizom, vagyok kint, most nyaralni is megyek velük.

Igen, szőke hosszú, egyenes hajam van, volt már műkörmöm, szeretek sminkelni. De azért mert úgy érzem h én így vagyok nőies. Hétköznapokon mindig sportcipőbe, sima idétlen pólókba, vagyok kevés sminkkel.

Szerintem aki ad magára nem feltétlen r*banc. Jó persze ezektől a plázap*csáktól én is rosszul vagyok :D Amikor én megismerkedtem ezekkel a fiúkkal, első buliba sima farmerba, pólóba, meg sportcipőbe mentem. Mégis megkedveltek. Kisugárzástól is függ.

Általában a fiúk hajtanak azokra a nagy p*csákra, de ha 1-2x csalódnak bennük, rájönnek h nincs értelme olyan csajokkal lenni..

2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 20 évesen én is így öltözködtem, mégsem voltam ribi, sőt azért forgolódtak körülöttem, mert nem mentem el senkivel.A kis szürke verebek sokkal nagyobb meglepit okoztak.
2011. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Kezdjük ott hogy semmi jogod arra hogy butának hívj, mikor nem is ismersz. (mondjuk ez Téged minősít...)


2. én nem az igényes nőket neveztem r_bancnak hanem a tényleg szélsőséges kinn van melle, segge kategóriát. a másik hogy rögtön abból indultatok ki hogy én egy dagadt, pattanásos csaj lehetek aki irigykedik. valóban kicsit irigy vagyok, de talán a jobb szó az hogy Bosszant, mivel én az igényes nő kategóriába sorolnám magam még sincs olyan sikerem mint ennek a kategóriának. csak ennyi

2011. júl. 5. 14:30
 16/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen lanyok korul sok pasi van, de egyik sem gondolja veluk komolyan. Eleg, ha 1 pasi van korulotted, de az komoly legyen. Az sokkal tobbet er, mint a sok komolytalan, mert az ilyen "r.bancos" lanyok csak atmenetileg kellenek. Hazasodni egy ferfi sem ilyennel szeretne, vagy csak a balekok.
2011. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

hogy ez mekkora hülyeség! és hány ilyen kérdés volt már...

a normális férfiak többsége a nőiesen öltözködő nőket részesíti előnyben, nem pedig a kur*vásan kinézőket.

a kur*vásan öltözködő lányok többnyire a nyálcsorgató kis fa*szoknak és a hmcs-knek (helyi menő csávók) tetszenek.

2011. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%

imádom az ilyen sztereotípiákat..

irigy vagy.kész :) -.-"

2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

14:15-el egyetértek!!


Amúgy meg én imádtam mindig is feltűnően öltözködni, smink, szűk ruhák, csipke, fodor, párducminta, csilli-villi,na szóval szerettem a feltűnő dolgokat.

De aztán férjhez mentem és gyereket szültem, 6 hónapos a babám, szoptatok, így az alakom sem a régi, meg mióta férjhez mentem, lejjebb is adtam a csinibaba stílusból.


És tudod mi történt?


Amióta nem nádszál vékonyan, smink nélkül leszaladok a gyerekkel a boltba, sokkal de sokkal többen néznek meg, sőt néha feltűnően bámulnak a pasik, hiába látják, hogy babám van. Ápolt vagyok, szép a haja, a körmöm, a bőröm, és hiába nem tűsarkúban és talpig sminkben meg párducmintában flangálok, sokkal sikeresebb vagyok az ellenkező nemnél. Nem mintha érdekelne, mert ugye férjnél vagyok, de azért mint nőnek azért jólesik a visszajelzés:)

Magabiztos vagyok és boldog, ez KISUGÁRZIK!

2011. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
A lepontozás bizonyítja azt, hogy igazam van. A nők gyűlölik egymást, és azt, aki szebb náluk, és jobban öltözködik. Ez annyira jellemző vonás, mint a férfiakban a buta haveri összetartás. Ha 30 nőt és egy jó pasit kiraksz egy lakatlan szigetre, akkor a nők hamarosan kicsinálják egymást, nulla az összetartás közöttük. :)
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!