Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság aki nem néz ki...

Manapság aki nem néz ki r_bancosan az labdába sem rúghat?

Figyelt kérdés

aki nem néz ki, öltözik és viselkedik úgy mint egy könnyűvérű nőcske azt már a pasik észre sem veszik? jó most mondhatjátok hogy nem kellenek az ilyen nők meg stb...

de megfigyeltem, hogy az ilyen feltűnő lányok körül mindig zsonganak a pasik, minden ujjukra találnak sokat is.


2011. júl. 5. 13:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Azok a pasik sem normálisak egészen,mert ha meghal az anyjuk akkor majd a tíz méteres műkörmű nő nem fogja őket etetni,meg varrni a lyukas zoknijukat!

Erre vannak a rendes nők,akiket viszont csalnak a férjeik a könnyű nőcskékkel..szánalom.:)

2011. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem itt nem a r.bancosságon van a hangsúly, hanem a nőiességen. Nem kell s.ggig érő szoknyát felvenni, csak az ember vegyen fel az alkatának megfelelő nőies ruhát. Ez lehet farmer is egy olyan blúzzal stb. Sőt az sem baj ha turiból van. Nem gondolom, hogy ezreket kéne költeni a ruhákra. Én sem kimondottan kedvelem a plázacicákat, sőt! De a világ nem fekete-fehér, lehetsz igényes, nőies, cédás külső nélkül is.
2011. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Nos, szerintem az ilyen nők emberileg nem érnek túl sokat. És bizonyára az intelligencia szintjükkel sem lehet minden oké. Egyébként meg jó szórakozást nekik! Remélem mindegyik összeszed valami tesznyét:D
2011. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
de itt most kifejezetten erre a szélsőségre gondoltam és nem a szép, nőies nőkre.
2011. júl. 5. 14:05
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

Ez így szerintem nagyon meredek,nem épp így van...

Szóval én sosem öltötem úgy mint egy plázacica,teljesen

átlagos csaj voltam és mégis voltak udvarlóim,az igaz,hogy én sem a gazdag pasikra hajtottam,mert nyílván azok jobban megválogatják,hogy kivel vannak!

De találtam egy normális férjet magamnak aki szeret,tisztel,

van 2 gyerkőcünk!Tehát nem csak a plázacicáknak lesz jóó....

2011. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
mert igazából a csapból is ez folyik vagyis az ilyen nők. a tvben örökké ilyen csajszikat mutogatnak és idegesítő hogy a pasiknak csak ez kell
2011. júl. 5. 14:09
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

és milyen pasik zsonganak körölöttük?szerintem nem a mennyiség,hanem a minőség számít...

Érdekes módon sose hordtam magas sarkút,incifinci szoknyát,nem festettem magam,mégis mindig "zsongtak" körülöttem a pasik...Egy titkom volt,én sose voltam irigy ezekre a a lányokra,vállaltam,h olyan vagyok amilyen,sok fiúnak ez sokkal jobban bejött,mint a máz...

2011. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Mert azt üzenik a férfiak felé a kinézetükkel, hogy szabad préda.Amúgy a híres és gazdag pasik miért nem rendes lányokkal jönnek össze, hidd el, arra amire kellenek nekik ezek a lányok, arra nagyon szórakoztatóak.
2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
hehe uazt írtam,mint a 14.08,látod,nem csak kamu..
2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs igazad, kedves kérdező. És ezt bátorításképp szánom. :)

A saját példámból tudom... sokan dicsérnek, hogy jól nézek ki, bár magamról nagyképűség lenne ezt kijelenteni, inkább mindig figyelek a külsőmre, mindig igyekszem ápolt lenni, na meg tudom, mi áll jól nekem. Hosszú hajam van, enyhén barna bőröm, néha edzeni is szoktam, bár öröklötten vékony testalkatom van, ezen kívül odafigyelek az öltözködésemre. Egészségesen táplálkozom, hogy a bőröm és a hajam is egészséges legyen. Szóval semmi extra, csak nem vagyok elhanyagolt, undorító, trehány disznó, mint sajnálatos módon sok nő. És soha nem volt gondom a pasiknál. Sosem utasított vissza egy pasi sem azért, mert nem tetszett nekik a külsőm. Simán, magabiztosan veszek fel shortot, meg kivágott topot, de nem vagyok k*rvás, sosincs kinn a s*ggem vagy a mellem... soha. Mégis gyakran kezdeményeznek nálam pasik, sosem kellett sokáig egyedül lennem. Szóval nem értem, hol a probléma. Ha valaki ápolt, jó a stílusa, jól öltözik, szép a haja, bőre, odafigyel magára, van önbizalma, van tartása, arra bukni fognak a pasik. Ha valaki nem ilyen, akkor pedig el kell érni, hogy ilyen legyen, nem pedig siránkozni! Aki ducibb, kezdjen el edzeni, odafigyelni az étkezésekre, aki hófehér és nem áll jól neki, menjen szoliba vagy ki napozni, akinek csúnya a bőre, keressen kozmetikumokat, illetve kozmetikust. A rossz haj ellen pedig a rendszeres fodrászhoz járás a megoldás. Jó cuccokat pedig neten is lehet találni, nem kell modellnek lenni, de ribinek, egyszerűen csinos nőnek. Sok sikert!

2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!