Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így ebédel?

Mindenki így ebédel?

Figyelt kérdés

Hát, lehet hogy röhögni fogtok ezen a történeten, én abban a helyzetben majd el hánytam magam.


Az ebéd valami "zöld fűszeres" csirkemell volt, kólát ittunk hozzá. Mindenki ebédel, jó a hangulat, aztán a bátyám (aki egyébként közvetlen előttem ül, és az elmúlt 2 hónapban nem mosott fogat) egy olyan rohadt nagyot böfögött bele a pofámba (tudom, a lónak van pofája), hogy az valami hihetetlen, még egy gyertya is meg volt gyújtva előtte az asztalon, azt is "elböfögte". Egyszerűen olyan rohadtul büdös és undorító volt, hogy elment az étvágyam, erre mindenki azt mondta, hogy csak azért mondom, mert nem akarom megenni az ételt. (Pedig finom volt)


Ez mindenkivel megtörténik vagy csak az én családom ilyen? És hogy juttassam el az agyukba hogy én megettem volna az ebédet, ha nincs ilyen vicces kedve a bátyámnak? Mert a hangszálaim különböző módú rezgetésével ezt nem sikerült elérnem...


2011. júl. 2. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyébként a büfögéssel semmi bajom, de kaja közben tényleg undorító. Az meg, hogy az arcodba nyomja, extra paraszt dolog.
2011. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ritka gusztustalan család lehet, ahol még téged csesznek le, ha valaki más ilyen bunkó. Nálunk ilyen nem történik, el sem tudom képzelni, pedig nem vagyunk sznobok, gazdagok, semmi ilyen... Egyszerű család vagyunk.

Ha mégis megtörténne, (én vagyok a családfő) akkor simán lecsapnám a kanalat (villát, akármit), és megmondanám, hogy a disznók nem esznek asztalnál, ott neki befejeződött az étkezés. Komolyan gondolnám.

2011. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok ismét : előfordul, hogy egy kis levegő távozik az asztalnál, a böfögést nem lehet csak úgy visszatartani, de más, ha valaki direkt csinálja!!!

Ha véletlen előfordul, akkor kéz a száj elé, és bocsánatkérés, a többiek pedig mondhatják, a szitu oldásaként, hogy -egészségedre- de tényleg különbség a véletlen és a szándékos gusztustalanság!!!

2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mekkora tahó a bátyád már elnézést

ha ezt TÁRGYILAGOSAN közlöd és tovább mondod, hogy köszönöm a családomnak, hogy ez mellé asszisztál, és sajnálod, hogy nem sikerült kulturáltabb helyre születned, bevágva magad után az ajtót, lehet elgondolkodtak volna


javaslat:

amikor az egész család nézi a tv-t, egyszercsak állj fel, kapcsold le - mert te nem nézed alapon, és menj ki a szobából valami más elfoglaltágod után :)

2011. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kis büfögés, amit nem tud az ember visszatartani az ok. A nagy is ok, de NEM ebéd közben. Gusztustalan dolog.
2011. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vágtam volna úgy pofán...
2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor már biztos hogy nem velem van a baj.

Köszi a válaszokat! :)

2011. júl. 2. 15:06
 8/10 anonim válasza:
csak nekem tűnik fel, hogy a srác 2 hónapja nem mos fogat?? mennyi idősek vagytok?
2011. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát... nagydarab bunkó volt, az tény.

Húgomra is rájön olykor - gondolkodás nélkül tarkónvágom.


(Először halálosan megsértődött az anyám, hogy hogy merészelem bántani, másodszorra ő üvöltötte le a fejét, hogy igen, a böfögés természetes, de ugye, akkor inkább álljon fel, menjen ki vagy eressze a konyharongyba/szalvétába.)


Nálunk "csak" az van, hogy amikor éppen a számhoz emelem a kanalat, teli levessel, apám nem megsimogat, hanem picit megütögeti hátul a fejemet. Ha félrenyelek és leoltom, akkor meg visszahisztériázik, hogy mi a bajom, biztos utálom őt.

2011. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer lebüfög, szellentsél, és ti vagytok a Shrek család.
2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!