Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi hullámvölgyek. Nem...

Érzelmi hullámvölgyek. Nem vagyok már szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom h elég buta kérdés, de néha elegem van a páromból... lefáraszt a gyerekes viselkedésével és úgy érzem h már nem vagyok olyan szerelmes belé, mint régen. De aztán egy pár nap múlva ez elmúlik és megint úgy érzem h imádom. Belegondolva, ha ő mondaná nekem h ilyeneket érez, az nagyon fájna és ha nem látnám pl. hetekig akkor nagyon hiányozna.

Mit lehet kezdeni ezekkel az érzelmi hullámvölgyekkel? Ez azt jelenti h nem vagyok már szerelmes? Miért van ez? :S 3 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk.


23/L


2011. jún. 25. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
mullik a szerelem.Semmi sem tart örökké:(
2011. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, tök normális. Mi 8 éve vagyunk együtt, van, hogy idegesít, és akkor a hátam közepére kívánom. De ez nem jelent semmit, hamar elmúlik, és szeretem persze, csak ennyi idő után vannak ilyen ingadozások.
2011. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tök természetes, hogy nem érzünk egyformán. Persze, hogy szeretjük ilyenkor is őket. És ha kibírjuk ezeket a hullámvölgyeket megerősíti a kapcsolatot. Ez tuti. Különben meg az is igaz, hogy a másik fél is érez ilyeneket, csak nem beszél róla. Nehogy azt higgyétek, hogy folyamatosan ugyanazzal a lánggal ég a szerelmük. Ez így van jól, idővel a szerelem elmúlik, de ami utána marad a szeretet, ragaszkodás, kitartás mindennél többet ér.
2011. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!