Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni trágár munkatá...

Mit lehet tenni trágár munkatársakkal?

Figyelt kérdés

A munkatársaim (kb. 35-50 év közöttiek) folyamatosan káromkodnak munka közben. Nem arról van szó, hogy néha-néha kiszalad a szájukon valamilyen "csúnya szó", hanem kb. minden második szavuk a b.zd meg, k.rva g.eci anyádat és ehhez hasonló kifejezések.

Már nagyon zavar. Mit lehetne velük tenni?


2011. jún. 24. 20:51
 1/6 TOMAtm ***** válasza:

semmit igazából.nálunk volt h egy csaj behozott egy kis bögrét h 10 FT ha káromkodunk,erre mindenki beletett egy 500ast h erre a hétre elég lesz :)

annyit tehetsz h nem veszel róla tudomást és nem próbálsz meg eltanulni ilyen kifejezéseket.

2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ex főnököm volt ilyen káromkodós nő létére. Amikor sokat voltunk együtt, már én is sokszor káromkodtam. Aztán leszoktattam magam róla
2011. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbàlj meg ne figyelni ràjuk, én sem birom, amikor valakik a kàromkodàssal akarnak nagynak mutatkozni.

Te fiù vagy làny vagy?

2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mond nekik, hogy fogjátok vissza magatokat, ez engem zavar, sérti a nyugalmamat
2011. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen kozegben dolgozol? Amugy szerintem semmit sem tudsz tenni, csak elengeded a fuled mellett.
2011. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet! Hallom, de próbálok nem foglalkozni vele, néha pedig igenis rájuk szólok,amivel annyit sikerült elérnem,hogy az én társaságomban kicsit visszafogják magukat, sőt olykor rá is szólnak már egymásra,ha meg nagyon elszállnak akkor ismét rájuk kell szólnom. De alapvetően sajnos nem tudsz ezen változtatni. A pénz dolgot mi is próbáltuk, de csak elpoénkodták.
2011. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!