Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan becézi a párját?

Ki hogyan becézi a párját?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi...A Szívem,Kedvesem stb nem erőltetett?Vagy azt inkább csak a férfi mondja a nőnek?Nem vagyok az ilyenben otthon sajnos,első kapcsolat:/
2011. jún. 23. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk is a Szivem,Életem megy általában.Ő szokott még Kincsemnek meg Csillagomnak hívni,ami nagyon jólesik.Ha összeveszünk,akkor szólítjuk a másikat a nevén :D

24/N 22/F

2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Asszony, illetve a saját nevén szoktam hívni (bár most egyedül vagyok)
2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem jön "belülről" hogy Kicsimnek, Szívemnek szólítsd, akkor erőltetett lesz. Szólítsd úgy, ahogy neked jobban esik.


Az én párom 11 évvel idősebb nálam, nyuszifül, nyuszi, kicsim, szerelmem, édesem, életem...imádom becézgetni!!! :)


21L

2011. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Huhh,köszönöm a válaszokat:)Valójában 15 év van köztünk,s akárcsak Ő engem,én is szoktam szerelmemnek,szívemnek stb szólítani...Csak sokszor elgondolkodok,hogy nincsenek olyanok-pl a Kedvesem-amit csak a férfi mondhat a nőnek?Sajnos az ilyenekben bizonytalan vagyok:/Mégegyszer köszönöm a segítséget,szívesen várom a további válaszokat is!
2011. jún. 23. 16:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
mi sem nagyon becézgetjük egymást. én max drágának hívom bár ez elég ritka, ő meg ha magunk közt vagyunk akkor pucérkának hív. a nyuszizás,kicsimezés, cicázás meg ilyenek nekünk sem megy :) 23l
2011. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

Én lány vagyok.Párommal köztünk 12 év van az ő javára.Van már egy 5 hónapos lányunk.Miután teherbe estem én a páromat Apcinak kezdtem szólítani, és ez rajta is maradt.Én meg vagy Cicaarcú, vagy Dagifejű vagyok.(Terhesen gömbölyödtem, akkor ragadt rám!) :)

De a szivem, édes...stb. is sláger! ;)

23L

2011. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Édesem-nek, de legtöbbször a nevén.

Az Édesem olyankor vicces mikor nagy haragosan odamondom neki, hogy Édesem naaaaa...:-S:D

2011. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerelem, Kincsecském, Maki, Aladár, Kicsi, Cuncóka, Pimpimkin. Ezeket használja általában. De van ezer féle.:)

Én nem nagyon becézgetek, de a Szerelem, Szívem, ilyesmi nálam is megvan. Én a nevén szólítom általában.

Én 22/L ő 25/F

2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bogoncomnak hív. Imádom... 59/f 32/n
2011. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Papírhuszár, hőscincér stb. egymás között.

Meg van őrülve a netes harcos játékokért, és a netes haverjai előtt akkora mellénye van mint egy várkapu :) De egyébként....


Mások előtt pedig a nevén.

2011. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!