Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beszél velem a férjem,...

Nem beszél velem a férjem, mert megsértődött. Összekaptunk valamin, és most úgy büntet, hogy hallgat. Ez volt, hogy eltartott már egy hónapig is. Van itt még remény?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetést kezdeményezek, meghallgat, hümmög, aztán folytatódik minden tovább. Azaz nem tárgyalunk egymással.

Nem mondom, az összezörrenésben -ami miatt most a mosolyszünet van- én se voltam angyal, de akkor is elegem van abból, hogy minden vitánk hallgatásba fullad! Általában úgy zajlik a "kibékülés", hogy belefáradok a csöndbe, és én vetek véget neki. De lehetetlen kitárgyalni vele a felgyülemlett problémákat.

Érdemes egyáltalán bármivel is próbálkoznom? Vagy, ha ennyire nem hajlandó változtatni a taktikáján, akkor úgyse vagyok neki túságosan fontos?


2009. márc. 23. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Hat akkor jo neked mert elmondhatod ami faj! :D Komolyra forditva a szot, ha ilyen hallgatasba fog akkor jol csikizd meg, hatha nem birja szo nelkul :D
2009. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt ajánlom! Ha a párom bevágja a durcit, akkor viccet mesélek, elkezdek sztriptízt táncolni, képeket vágok neki, lökdödődöm, tehát alapvetően addig majomkodok, amíg úgysem bírja röhögés nélkül. Ha én is mérgelődnék, akkor egyre jobban belelovalná magát a durciba.
2009. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Attól még fontos lehetsz neki.

Azt írtad büntet. Lehet hogy azért ismétli a módszert, mert úgy érzi, hogy bevált.

2009. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha tényleg így akar büntetni, akkor az egyetlen módszer, ha nem fog rajtad. Légy jókedvű, csinálj programokat a barátnőiddel, egyáltalán viselkedj úgy, mint aki észre sem veszi, hogy valami nem stimmel a férjével. Ha rájön, hogy semmi értelme, abba fogja hagyni.
2009. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam a volt csajommal,inkább nem szólaltam meg h ne mondjak rosszat.Próbálj 1 kicsit kedveskedni meg hízelegni az segít.Ut ő is könnyebben enged.Ha velem is ezt tették volna talán nem ugy alakul ahogy.De ő inkább még feszitette a húrt és eltört bennem minden,teljesen megőrjített és én lettem a rossz.De különben tényleg nem vezet jóra ha gyüjtitek a sérelmeket,az előbb utóbb szakadáshoz vezet.
2009. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig minden összeveszészt így-úgy, de én oldottam meg. Pont ebből van elegem, mert úgy érzem, ő sose veszi a fáradtságot, hogy kitaláljon vmit a békülésre. Még csak beszélgetni se hajlandó. Sokszor kértem tőle (békeidőben), ne hagyjuk elmérgesedni a vitáinkat, "ne feküdjünk le haraggal". Ez eddig jött össze, és egyre inkább azt érzem, nem is fog. Egyedül békülgessek? Mindig én? Ő miért nem tesz egy apró gesztust? Évek óta zajlik így, kezdek belefáradni, beleunni.
2009. márc. 24. 07:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Javítok: összeveszést


Ez eddig jött össze... helyett: ez eddig nem jött össze...

2009. márc. 24. 07:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha a férfiak ilyenek. Ne vedd annyira komolyan. Ne méricskéld, hogy ki hányszor békült. Én egyszerűen vidám vagyok, ez ragadós. Miért rágjam magam olyan dolgokon, amit nem tudok megváltoztatni. Ilyen durcáskedvű a párom és kész. Ha én vidám vagyok akkor elmúli 10 perc alatt, ha én is elkezdenék durcizni, akkor eltartana hetekig. Biztos van, amiben pedig ő enged gyakrabban.
2009. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen sajnos. Mostanában már azt csinálom ha besértődik, hogy egyszerűen nem veszek róla tudomást, úgy csinálok, mintha misem történt volna. Így leredukálható a nembeszélgetős időszak :-)

Ha szeretnéd jobban megérteni, hogyan működnek a férfiak, olvasd el ezt a könyvet, hátha segít:

[link]


[link]

2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!