Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsül meg?

Miért nem becsül meg?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyunk együtt,én 18,ő 22éves.

Eddig minden rendben volt,naponta találkoztunk, együtt voltunk minden szabadidőnkben. Már-már csak egyre ritkábban,és most elkezdődött az a "fejezet",hogy dolgozik,barátozik,játszik. Odavan a számítógépes játékokért, csak "miattam 2éve hanyagolta".., a barátozással nem lenne baj,mindenkinek szüksége van barátokra,de ha van egy kis szabadideje,akkor velem legyen már,nem?:/

Találkozunk egy héten kb 2x, bár egy faluban lakunk,de neki mindig sürgős dolga akad.. Teljesen megváltozott..

TUdja,hogy szeretem,és ki is használja.. Mikor összeveszünk,nem keres,nem veszi fel,folyamatosan én keresem..

Mellette éltem le az egész "tinikorom",nem akarom én elveszíteni őt,tényleg,ő a mindenem..

Egy hetet "nyaraltunk" az osztályommal,ma jöttem haza,felhívtam,hogy átjön-e ma,és közölte,hogy nem,mert ma játszik..

Ha velem van,akkor aranyos,kedves, kimutatja,hogy szeret..

Mondtam neki,hogy ha nem szeretsz,ne legyél velem, te is találsz mást,és én is...(nem sok olyan lányt tudnék mondani,aki nem jönne vele össze,szóval tényleg bárkit megkaphatna),és erre annyit mondott,hogy ha nem szeretnélek,ennyit sem lennék veled..

Én sem vagyok olyan,aki "elveszett"típus, találnék mást,de nem akarok..

Minden időm vele töltöm,minden fillérem rá költöm, szeretem,ki is mutatom,és a köszönet a nagy büdös semmi..

Annyi,hogy hetente 2x látom 1-2órára.. Már fel se hívjam,mert kell neki egy kis szabadság.. (Okéé,de naponta 1x csak tudhatom,hogy él-e)..

Minap közölte rám,hogy egy "rohadt ribanc" vagyok,és másnap felhívott,mintha misem történt volna..

Persze..megbocsájtottam..szeretem..

És ha nem szeretne,nem lenne velem,tényleg,találna ő mást magának..

Ebben az esetben mi lenne a helyes viselkedés? Akadjak le róla,hagyjam "élni?"...

Borzasztóan szeretem,nem tudnám elképzelni nélküle az életem..!


2011. jún. 19. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudtam elképzelni az életem a barátom nélkül

most nélküle vagyok és még élek


tudom hogy nem fogsz szakítani mert az nem ilyen könnyű... magamból is kindulva

pedig kéne

szerinted ez mégis mi?? ráadásul te sem vagy semmi, hogy állandóan futkosol utána mint egy pincsi

egy pasi küzdjön meg a csajért

brutál hogy így viselkedsz, nemc soda hogy elkényelmesedett mert tudja hogy bármit megtehet


állj a sarkadra, szarasd be hogy elhagyod vagy hogy le se tojod, majd észbe kap ha tényleg annyira szeret ahogy leírtad

2011. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért visel el mert szeret. Amugy már rég lelépett volna, ugyanis megfojtod. Az egy dolog, hogy szeret de egyszer elege lesz.

Nézd ti együtt "nőttetek" nőttök fel...el kell fogadnod hogy az emberek változnak. Nálatok tul szorosak voltak a korlátok neked alap dolog, hogy minden szabadidődet a pároddal töltsd, neki is az volt most már nem / én egyébként 1 hónapig se bírnám így/

Neked is keresned kell valami hobbit, néha barátnőzz ne minden gondolatod körülötte forogjon kicsit élj te is.

Persze együtt is kell lenni, de nem minden szabadidőt együtt tölteni. ez nagyon nagy hülyeség


A tanácsom, hogy NE HIVOGASD, NE MINDIG TE AKARJ MINDENT MEGBESZÉLNI, NE VESZEKEDJ.... Most már ő jön, te megtettél mindent szard le. ÉS TÉNYLEG SZARD LE bármilyen nehéz is, ilyenkor vagy észbekap rájön, hogy rohadt érzés, ha hanyagol a párod és megegyeztek egy aranyközéputban ami neki is jó neked is (de soha nem lesz olya már mint rég ezt ne felejtsd el)

Vagy pedig leszarod ő is leszar eltávolodtok egymástól és szakítotok, de akkor meg ne sajnáld mert akkor így kellett lennie mind2őtöknek jobb lesz így.


Ezt a viselkedést, tapadást hagyd abba ez nem vezet jóra, sőőt...

2011. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd be a Leszarom-tablettát és irány Darány!
2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók mindent elmondtak helyettem is. Fogadd meg a tanácsaikat!

Nő vagyok, de ha egy férfi csinálná ezt velem (amit te a barátoddal), visítva menekülnék néhány hét után!

2011. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rátapadni? Figyi,én nem úgy éltem az életem,mint a többi 16-17-18 éves. Én egy komoly kapcsolatba vágtam,és ha már nem a bulizás a mindenem,akkor a párom pótolja azt,amit én ott kihagyok,becsülje meg..

Nem könnyű nekem sem..

Tudod,mennyire fáj,míg nem voltam vele,minden srác udvarolgatott, jött ő, udvarolt,összejöttünk,minden okés volt,és szerintem minden nőnek kell az önbecsüléséhez némi udvarlás,nos én annyit nem kapok senkitől,hogy szép vagyok (mert ugye kapcsolatban álok) ,és tőle sem..

2011. jún. 19. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát neked van egy elképzelésed, és neki akár tetszik, akár nem, követnie KELL, mert te így akarod??
2011. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, még fiatal vagy, de majd rájössz, hogy ha már az kerül szóba, hogy a másik mivel tartozik a kapcsolatban a másiknak, és mi várható el tőle, mi a kötelessége, akkor az egészet megette a fene. Vagy adja magától amit kell, vagy nem.


mindketten fiatalok vagytok. Ő lazított a gyeplőn. Nem szakított veled, mert nyilván szeret, kérdés hogy mennyire. Ezt csak úgy tudod meg, hogy még messzebb engeded. Ne hívd fel. ha hív legyél vele kedves, de kérdezd hogy és mikor találkozunk. Tőle függetlenül csinálj programokat barátnőkkel, vagy akár egyedül. Nem kell neki beszámolni. Lehet hogy csak egy kis eltávolodás kell neki ahhoz hogy újra fellángoljon. ha meg nem, akkor az nagyon hamar ki fog derülni.


Egyébként a heti 2 alkalom és akkor is 1-2 óra tényleg nem sok. Ennél lejjebb adni már nem lehet :)


32/N

2011. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. kimaradt a "ne" szócska, szóval ha hív NE kérdezd hogy mikor találkoztok :)
2011. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm!:)
2011. jún. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!