Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel veluk a...

Hogyan vegyem fel veluk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
orokbefogadott vagyok es felkerestem a meg elo rokonaimat. nagybacsim mondta hogy keressem a testvereimet. Megtalaltam oket kozossegi oldalakon. Hogy lenne illo es celszeru? az ekezetekert es helyesirasert bocsi!
2011. jún. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nekik levelet!! Remélem én is köztük leszek:)) mert még kb négy tesóm hiányzik akiket nem találtam meg:(
2011. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyvalamiben vigyáznék. Ha a testvéreid nagyon picik voltak és akkor lettek örökbefogadva, akkor lehet, h a szülő még nem mondta el nekik, h nem édes gyerekek. Én először megpróbálnám kitalálni,h ki a szülő és rajtuk keresztül kapcsolatba lépni. Remélem sikerül újraegyesíteni a családot. Kár, h nem egymáshoz közel helyeztek el titeket.
2011. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
en vagyok a legkisebb, csak en lettem orokbe adva mert anyu meghalt es apam nem akart. hosszu tortenet viszont tudjak hogy van egy testveruk meg. csak nem tudom hogyan lenne jo megfogalmazni mert azert nem mindennapi level az ilyen
2011. jún. 5. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem sajnálom, akkor nem vagyunk tesók:(én a hatodik vagyok a hétből de mi csak lányok vagyunk:) és sajna még hiányos a létszám. Sok szerencsét kívánok neked!! A fogalmazáson ne agyalj túl sokat, egyszerűen leírod a tényeket, ne félj attól, hogy esetleg nem tud róla, hogy örökbe van adva, mindenkinek joga van tudni az igazi kilétéről.

36/N

2011. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én 40 éves koromig nem tudtam, hogy örökbefogadott vagyok, és iszonyú trauma volt, mikor megtudtam. Ne ajánl olyat, hogy ne legyen tekintettel a többire.

A testvéreimet pont ezért nem merem célirányosan keresni, mert kiderítettem, hogy 2 közülük szintén titkosan lett örökbeadva, s nem szeretném, ha általam tudnák meg az igazságot. Nem kívánok nekik hasonló traumát okozni.

Szóval az ilyesmivel jobb óvatosan bánni.

2011. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok nem lettek orokbeadva es tudjak hogy letezem... ettol fuggetlenul sem mindennapi az ilyen level plane interneten. bar a mai vilagban...
2011. jún. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!